Тобто Економічна експансія шляхом насилля
Антон Шенк, Плоскирув
Сьогодні триває війна, вона протилежна категорія до миру. Війна нейтралізує врівноважену цивільну систему зобов’язань влади перед народом і переводить її у воєнний стан, де права і свободи громадян обмежуються життям і смертю.
Головним у війнах є не причини їх початку, а функції воєн та результати воєн за мирними угодами, які завжди заплановані завчасно!
Війна є інструментом політики. Політика є мистецтвом можливого. Політика є системою дій до задоволення потреб власників-олігархів або цілого народу, які вимагають життєвого простору, ринків збуту та задоволення ресурсних потреб того ж народу-агресора. Війна задумується у високих кабінетах і враховує підстави або вмотивовані обставини, що сприяють нападу і окупації чужої території з ресурсами. Воєнна агресія є збройним насиллям. Армію завойовників красномовством не зупиниш. Організатор-планувальник війни має інтерес та прораховує його задовольнити з допомогою війни, — збройного, силового захоплення майна: фабрики, заводи, електростанції, шахти, газопроводи або вартісні ресурси визискуваного народу: вугільні басейни, газові родовища, водні ресурси, лісові ресурси, морські ресурси.
У війну вкладаються фінансові мільярди: це підготовка військового персоналу та арсеналу, а на виході за результатами війни отримуються сотні мільярдів у грошовому вимірі або в матеріальному еквіваленті. Війна застосовує примусові заходи до власників майна та ресурсів, які планується окупантом відбирати у суб’єкта приватного права. Війна включає створення необхідних умов тобто сприятливих обставин на чужій, запланованій до визиску території. У сучасному вимірі — це військово-інформаційна підготовка, біологічно-інформаційна війна: вірус КОВІДУ та коментар навколо нього, який формує психічний синдром послаблення волі та нехіть до спротиву.
Гібридна війна розпочата 2014 року, використала вмотивовану підготовку в послабленні української державності на законодавчому рівні. До прикладу, Л. Крачук підписав Закон про перехід Криму з області в Автономну республіку з правами виходу зі складу Української держави. Відтак на послабленні економічного захисного ресурсу шляхом ліквідації потужностей мобілізаційного запасу української економіки, простіше — розпродаж та закриття технологічних підприємств, — тут прославився Л. Кучма.
Передача земельних ресурсів іноземним власникам — правова підстава Закон про продаж землі, ще В. Ющенко на цій продажі наполягав, а лисичка Юля подала-зареєструвала Закон про продаж української землі на сайті Верховної зради. Відповідно до теорії творення нової геополітичної реальності або держави, землю можна купити, заарендувати або завоювати чужими руками, бо нема інших підстав набути такий ресурс, як землі. Оскільки всі землі вже розподілені, заселені, відвойовані. За приклад візьмомо скупку Палестинських земель 1914-18рр.. за британським законодавством, коли Палестина перебувала під протекторатом Британії. Землі були викуплені американськими банкірами Барухом, Варбургом, Ротшильдами та ін.. За Отто Даном єврейські банкіри творили життєвий простір для свого народу використовуючи законодавчі можливості. Таке безкровне придбання територій за китайцем Сунь-цзи є найвищим мистецтвом експансії. Перша світова війна стала занавісом при вирішенні глобальної пролеми творення нової геополітичної реальності — Держави Ізраїль, яка планувалася у Криму, а реалізувалася у Палестині. Президенти Кравчук, Кучма, Ющенко, Порошенко, Зеленський-Брагар діяли і діють відповідно до теорії Теодора Герцля — "Як вирішити єврейске питання". До прикладу Леоніда Кучму називали «президентом всіх євреїв» за передачу українського майна єврейським олігархам.
Починаючи від Л. Кравчука та уряду з Кучмою, кожен наступний президент з урядом доклалися до послаблення та ліквідації військових потужностей української держави. До прикладу, розпродаж збройного арсеналу Л. Кучмою та Ю. Тимошенко. Ліквідація державно-управлінської вертикалі — заслуга П. Порошенка та В. Гройсмана, тут мова про ліквідацію місцевого самоуправління, що діяло на підставі Закону про місцеве самоврядування та заміна його антиконституційним Законом про територіальні громади. Закон про тергромади ліквідував бюджетне фінансування сільської інфраструктури українців, щоби відібрати землі на новий геополітичний проект. Уряд зібраний Порошенком-Гройсманом зглядувався наліво і направо, щоби задовольняти викрики з-за чужого плоту*(Мадярські інтереси на Закарпатті). Сателіти Москви активно вимагали умов для секс-меншин, а це було послабленням чоловічої сили та мудрості державного управління. Заведення на території України російської агентурної мережі В. Януковичем та підготовка до здачі територій з ресурсами — головне завдання від погоничів російсько-мовного населення Сходу та Півдня України.
Всі ідеологічні викрики під виглядом розширення прав інакших меншин були димовою завісою, за якою формувалися умови для окупації донецького вугільного басейну та демонтажу військово-промислового комплексу України, що був розібраний під маскою війни та вивезений до Росфедерації, на Урал та у Петербург.
Політика є сконцентрованим інтересом економіки.
Тобто економічні інтереси формують засоби до реалізації та вмотивовують вектор поведінки держави-окупанта. Економіка являє собою договірні та узгодженні стосунки у виробництві, утриманні території та населення. У період, коли економічні зв’язки розірвані, а потреби (інтереси) залишаються виникає кризова ситуація, яку може теоретично вирішити війна тобто насильницьке відбирання майна, технологій та ресурсів в сусідніх територіях-державах. У той час, коли економіка — це стосунки суб’єктів господарської діяльності, то війна це стосунки домінування з допомогою інструментів примусу: зброя, військо, окупаційний режим або військова адміністрація. Тобто стосунки, які формують господарські інтереси з позицій домінування.
У висновку — політика і є державою, а чиєю державою можна визначити за пропагандою окупанта. Найбільша брехня застосовується під час війни, після полювання або напередодні виборів.
У нашому випадку окупант пропонує "русскій мір", як засіб захисту російськомовного населення. Коли у "русского міра" закінчились доводи, розпочали говорити гармати, вмотивовані можливим наступом на слабшого сусіда-українця, якого треба зденаціоналізувати. Сила стала останнім аргументом тупого, бо найвище мистецтво перемоги без зброї йому невідоме. І цей колективний тупий засів у Москві.
Великі рішення будуть прийняті не речами і мітингами, а залізом і кров’ю.
Заліза у Росфедерації накопичилося дуже багато і українцям прийдеться ще довго бути підпалювачами цього заліза, що активно підвозиться зі східних теренів Росфедерації — території окупованих народів.
Держава українського народу утримує територію та народ в усталеному розвитку, що називається національним шляхом розвитку. З поганими законами та хорошими чиновниками можна управляти державою. Та коли чиновники погані тобто некомпетентні — найкращі закони не допоможуть. Винахід держави не є новітнім процесом, а віддавна тривалим.
Стара брошура "Який народ і з чого живе" (Петербург, 1906, 1915), написана українською мовою і повідомляє, що один народ живе з власної праці, а інший — з чужої. Чужа праця створює додану вартість, яка йде на формування колоніальної залежності. Тут вдамося до місцевого прикладу таких стосунків інтересів на території Плоскирувського староства, що було суб’єктом Кам’янецького воєводства, в юрисдикції Польського Королівства у XVI-XVII ст., яке володіло частиною українських земель.
Подія у XVI-XVII ст. відбулась у Плоскируві (тепер— Хмельницький), центрі староства Плоскирівського. Південне правобережжя Бугу у складі семи сіл на заболочених ґрунтах складало староство Плоскирувське. Для будівництва господарських забудов необхідними були камінь та деревина. Будівельні матеріали складали проблему для забудовників Плоскирува. Будівельну деревину треба було би купувати у Меджибізькому старостві, яке було одразу на Заріччі, на протилежному березі Бога — подільської водної артерії. Єдина переправа в усті річок Плоскої та Рова відігравала важливу роль у питаннях торгівлі на ринках та в обміні товаропотоку через плоскирівський ярмарок. Ринок став тим місцем, де вирішувалася економічна політика плоскирівського староства. Інтерес виник до лісового господарства, що розташовувалося у Лісових Гринівцях, які мирно розляглися на лівому березі Бога і належали до Меджибізького староства. Потреби зростали з кожним базаром, що тривав регулярно у Плоскирові.
Ватага плоскирівських молодиків, заохочених купецькими грішми, зробила нічну вилазку через переправу і роздобула лісоматеріал для зацікавлених купців. Лісник лісогринівецький був убитий і про це стало відомо у Меджибожі лише через кілька днів. Мешканці меджибіжчини не знайшли відповідальної особи, яка видавала б лісоматеріали на паливо, про що повідомили старосту у Меджибожі. Ще кілька днів пішло на доставку листа до Кам’янецького каштеляна, представника цивільної королівської влади. Каштелян проживав у своїх маєтностях за межами підвладних йому територій, тому ознайомився зі скаргою лише тоді коли прибув до місця служби, у Кам’янець. Судовий процес не відбувся із-за відсутності свідків та доказів. Як бачимо у тій ситуації, коли відсутній зв’язок та дороги та звязок у сучасному його розумінні, справа залишилась без розгляду.
В іншому випадку, нові лісники надалі були обережнішими і не виходили на контакт зі злодіями, берегли власне життя. А офіційні видачі лісу за документами провадили справно і на цьому мали свій зиск. Так здійснювалася місцева економічна політика — шляхом розбою та крадіжок. Лише побудова подільської залізниці через років двісті вивела містечко Плосирів-Проскурів на вищий рівень економічних стосунків із сусідніми суб’єктами господарювання. Це відбулося в період домінування Російської імперії з Петербургу, що поглинула Московщину та розширювалася шляхом збройної експансії та зміни релігійної експансії, що направлялися в новонадбанні територій на Південному Заході, нової династичної німецько-імперської влади у Московсько-Російскій імперії.
У більших міждержавних стосунках прослідковуємо ситуацію у Князівстві Великому Литовському та Руському, що стало суб’єктом державної системи інтернаціональної держави Речі Посполитої, в результаті двох об’єднавчих процесів — (Берестейської та Люблінської уній), які укладалися з метою захисту територій, що володіли матеріальними ресурсами. Північно-східні землі Князства Литовського міста та повіти: Полоцьк, Вітебськ, Могилів, Смоленськ, Новгород були захоплені, результаті Північної війни, військом Івана Третього, вождя кочового Московського улусу Золотої Орди, який в результаті династичного шлюбу із грекинею Софією Палеолог ставав на вищі позиці династичної державності. Греко-ромейська(візантійська) імперія переїхала у Москву при допомозі Ватикану.
Слабоконкурентне Польське королівство знаходилося далеко від східних окраїн, що межували з московським улусом Великої Тартарії, а інтереси до чужого феодального майна були на відстані кінного переходу. Тому наскоки ново-державних кочівників стали регулярними і майно: худоба, люди, деревина, зерно, мед, переходило у власність татаро-московського загарбника. Укладення паперових союзів (уній) на галасливих сеймиках Королівства Польського не додавало захисту територіям та майну. Простим судом, а тоді Гааги ще не було, нічого вирішити було. Існувала потреба у військовій силі, зброї, регулярній прикордонній системі, якою були реєстрові козаки. Військовий захист територій у Польщі був слабким місцем польської балакучої демократії. Унія сталася, на що дуже розраховували литовсько-руські власники міст та земель з лісами, але у королівській казні не виявилось коштів на утримання війська — казна була порожня. Великі землевласники утримували феодальне надвірне військо для власних цілей та потреб. Наприклад, пресувати підлеглий народ чи грабувати сусіда. До прикладу, шляхтич Чаплинський грабував маєтки Богдана-Зеновія Хмельницького та вбивав його дітей, а собі забирав його жінку та інше майно у власність.
Сьогодні подібний процес триває в Українській державі, яка захоплена чужинецькими вихідцями з Кавказу та з московських кварталів, які торгують її майном, землею та виганяють людей непотрібних в еміграцію, облаштовуючи їм безвіз, як велике благо. Безвіз — це та завіса, яка спростила внутрішню політику київської влади. Безвіз пішов у парі із Законом про тергромаду, за яким сільська місцевість була позбавлена бюджетів та земель, які продані за Законом. Безвіз вигнав, позбавлене соціального захисту населення, за кордон у наймити. За відношенням до вчителів та до освіти, на яких економлять, бачимо в якому стані перебуває українська держава. Під час війни держава, керована інородцями з Кавказу та транзитними вурками викрадає національні цінності, а крадіжку списує на війну як спецоперацію, що має договірні засади.
Освіта позбавлена державного фінансування і передана на місцеві бюджети. Війна тут діє як інструмент політики, застосованої до виниклих обставин та умов, що сприяють такому окупаційному процесу.
Війна є насильницьким примусом поза законом. Тут паперовий закон немає жодної сили. А балачками та погрозами чужим європейським судом справі не зарадиш, наприклад у Стокгольмі. Суд — це балачки на роки, а хто ті рішення буде виконувати?! По війні залишаються великі руйновища та збитки.
Війна народ виганяє ув еміграцію, на чужину. Значить завойовнику не потрібен цей народ, який би на нього працював і платив податки. Значить завойовник, який позбавляє мешканця можливостей залишатися на території, має інший план, пов’язаний із заселенням території іншим народом або населенням. Коли земля (ґрунти сільськогосподарські) продана за законом на підставі голосування 160-ти манекенів, тому в сучасних умовах технологічної обробітку землі, якийсь великий народ не буде потрібен новому власнику ґрунтів.
Подальша справа стоїть за великопотужними тракторами, комбайнами іншою технікою. Чи не тому депутати Верховної зради України активно висловлювалися під мікрофон та на камеру про 12 мільйонів українців, як непотрібних після продажу українських земель. Правда ті українці вже давно навчилися жити з інших видів заробітків та продажу послуг. Вони не відчувають себе господарями та власниками українських земель та ресурсів, за які воює російський виконавець волі власників банківських паперових та електронних капіталів.
Власником російського президента манекена є Г. Кісінджер, який з рук Ліліпутіна отримав орден за заслуги перед Росфедерацією. Українська державна справа доручена одному чоловікові, який далекий від компетентності та перспективи, він тимчасовий заробітчанин, який грає роль Троянського коня*. У такий спосіб, український простоволосий народ привів у кабінети влади велику групу манекенів, які технічно забезпечують спецоперацію. Президентська адміністпація в дії! Державний інтерес українців повинен стати державним егоїзмом, а не демократичною романтикою лібералізму, і де недостойно боротися за інтереси чужих власників, які паразитують на чужому національному шляху.
Українська жінка Ніна Матвієнко зверталася до глухого українського народу, вона говорила, що на нашому народі паразитує чужинець, але того ніхто не слухав. Зомбі-виборці бігли до скриньок і обирали манекенів з псевдонімами на вершину української державної піраміди. Війна то велике зло, яке повинно бути переможеним мудрістю народів. Вади українців не дають змоги збудувати власну державу, їм бракує розуміння державності.
Українці в основному послуговуються психологією дрібних містечкових хитрунів-хрунів. Мислення у них не перспективне і обмежене релігійними забобонами — бог заплатить, накаже, захистить, дасть — така основна психологія, вихована століттями. Власну зброю та потужності вивезли на металозлом, та на комерційні цілі в інших державах. Наприклад, великий міст через Корінфську затоку в Греції будувався з української сталі, яку кучмівський зять Пінчук взяв в українському війську, він розпорядився порізати весь мобілізаційний запас з гарнізонного майна у військових частинах. Вивозили, звичайно, не токарі, не пекарі та не таксисти. Робили це президенти з прем’єр-міністрами.
Збагатилися й народні обранці — депутати. Різали все, що попадало під руку та транспортували до Іллічівського порту на Одещині. Мобілізаційні запаси, що залишалися від союзного господарства, пішли на збагачення різних пройдисвітів, котрі тепер стали легальними антигероями. Нинішній артист розмовного жанру в передвиборчій гонці, обіцяв набрати кредитів, за які розраховуватимуться наступні владці, обрані українським народом.
Нині, у нужді, ці ж антигерої удостоєні захисту в сусідів та у ворогів попросять комфорту — поступок, як робить екс-депутат перебіжчик Ківа.
Народ український — не академік та й не є військовим стратегом, він мислить: "Якось буде — разом нас багато". Ця пісенна кількість українського народу системно розсіюється, і ця неконкретна цифра постійно скорочується, зменшується народ, перетікає у наймити Європи та Азії, приклад, виселення в азійську частину Росфедерації, зігнаних обманом українців під час спецоперації у кількості один мільйон 300 тисяч. А інші сусідні народи зиркають на напівпорожню територію, де можна облаштувати новий життєвий простір. Спочатку створюється спірна територія, потім оголошується самоуправління, далі ця територія до когось приєднується.
Приклад маємо, Східна Пруссія з Кенігсбергом була оголошена зоною впливу Радянського Союзу. Міста розбомблені, населення вбите. Такий подвиг чинився військами Третього Білоруського фронту, на чолі з маршалом Черняхівським. На інших двох Українських фронтах такого мародерства не було, про що свідчить офіцер-звязковий Леонід Рабічев, в опублікованих спогадах.
Другий приклад, вже сучасний український. Москва неросійська видала гроші на переворот у Києві, званий Майданом, який прикрив спецоперацію у Криму. В часі перевороту було вивезене національне багатство — скіфське золото. А в Криму заведена військова адміністрація зелених "іхтамнєтов". Леонід Кравчук напередодні створив законодавчі підстави для нової геополітичної реальності — підписав Закон про перетворення Кримської області у Автономну Республіку з правами референдуму та виходу території, вже в якості республіки, зі складу Української держави. Отже, ці перелічені та інші правові підстави про дерибан української держави творилися у Києві, тими кого обирав український виборець не без виборчих технологій. Війна у Донеччині це спроба союзної татарської мафії, очолюваної Ахметовим, вчинити подібний до кримського сценарій. Наступний сценарій був поданий адміністрацією Коломойского з Дніпра на затвердження у Верховній зраді. Проект був відхилений, бо були важливіші справи, наприклад, врятування клієнського майна ПРИВАТБАНКУ, після вивезених 150 мільярдів на Кіпр головним акціонером Ігорем Коломойским, банк став банкротом.
Таким чином коштом українського лоха був сформований бюджет на нову геополітичну реальність, в межах української території. Націоналізація тобто приєднання спорожнілого приватного комерційного банку до національного бюджету стало великою заслугою дипломата і комерсанта Порошенка перед юдейскою діаспорою СРСР, яка планово перебралася з Кавказу та з інших територій в Україну і стала формувати свою державність зі столицею у Дніпрі. Ющенко був тим "героєм", що сприяв планам дніпровської синагоги "МЕНОРА". На відкриття "МЕНОРИ" прибуло 149 єврейських делегацій із-за кордону, включно з ізраїльським Прем’єр-міністром. У вітальному слові говорилося, що справжньою столицею України є Дніпро, а не Київ.
Поновлення війни-спецоперації у лютому цього року є важелем на послаблення української енергії творення власної держави і її плавний перехід у нову геополітичну реальність, тобто державу хозар-юдеїв тюркського походження. Маємо 250 тисяч паспортизованих кавказьких горських вихідців, які при Гройсмані-Порошенку трудовлаштовувалися у вищих кабінетах київської столичної влади держави українців, яка неухильно вислизає з їхніх рук. Українці, відповідно до якісного складу енергоінформаційоного егрегора, виплодили владу бісів і господ, які належать до чужинецького етнорелігійного складу і практично суть енерго-вампірами.
Українське народонаселення планово витісняється з південно-східних теренів України, де запроектовано творити нову геополітичну реальність. Проекту сприяють громади хасидів та ХАБАД України (столиця — Дніпро, точніше квартал синагоги "МЕНОРА") та Московський юдейський квартал з московським равіном Берл Лазаром. До виконання цих планів застосовується російсько-державна та приватнорекрутницька армійські системи. Територія Білорусі та її наповнення відіграє роль резерву в хозаро-московській спецоперації під виглядом російсько-української визвольної війни. Нищення мирного населення та житлового фонду вказують про інші цілі цієї спецоперації, а власне на новопризначення цих українських міст та земель під імігрантів певного етнічного зрізу — кавказьких та азійських хозар, де вождями є різні арахамії-брауни...
Протягом 15 років у Росфедерапції формувалися підстави для розгортання війни. Російські бізнесмени та емігранти виокремлюють та називають основні позиції, що привели до війни в Україні.
Позиція 1. Російська фінансова криза, що створилася в результаті закредитованості російського суспільства у 25 триліонів рублів, спровокувала інфляцію.
Позиція 2. Конфлікт Москви з регіонами, з яких стягуєть понад 60% дохідної частини бюджету.
Позиція 3. Обмеження свобод та свободи вибору. Політичний вибір народу привів до краху "Едіной Рассії" і унеможливив тотальне фальшування на виборах. Народні обранці закриваються у тюрми. "Едіная Рассія" є практично кримінальним конгломератом, на чолі з наркокартелем (Путін, Лавров, кооператив "Озеро").
Позиція 4. Російська кримінальна верхівка сформувала конфлікт інтересів з Великобританією, з ФРС США, з українськими економічними інтересами. З огляду на запаси газу, виявлені на чорномоському шельфі України, наша держава виходить на 14-те місце в світі після Іраку.
***
Мотиваторами війни стали обмеження на торгові операції, які містили оборонні та стратегічні інтереси України. Ресурсна база України: вугілля, газ, метал, авіаційні технології, трудові ресурси, земельні ресурси, морські ресурси інші потенціали. Це перше.
Друге. Вплив Китаю на середньоазійські республіки привів до витіснення росагентури впливу з територій національних республік. Вся ця агентура у кількості 13-15 тисяч активно розміщалася у всіх сферах української влади та економіки, у філіалах роскомпаній в Україні.
Третє. Під всі російські проекти на території України виділялися багатомільярдні ресурси, які мали сховати кримінальну суть верхівки Росфедерації.
Четверте. Російськими напівдержавними компаніями скуплені українські підприємства, ресурсні компанії, землі. Агентура трудовлаштована у цих українських філіалах. Під час війни продовжують прцюти російські банки на території України. Приклад, московський банк «Альфа».
Звідси випливають московська віра та переконання у російську воєнну перемогу в Україні.
Що не було враховано московськими хозарами в цій cпецоперації, яка переросла у повномасштабну війну?
Перше. Проблеми російського оборонного комплексу, який нищився, армія розганялася, бо путінці знали, що проти них можливий бунт із середини країни. Особливо постарався міністр Сердюков з подачі Пуйла.
Друге. Українська армія була вмотивована протягом 8-років і активно вчилася на нових досягненнях у військовій сфері і головне — армія перебуває на рідній землі.
Третє. Російська армія не містила солдат зі стабільним психологічним станом. В армії багато хворих, нарко та алко залежних та непевних у тих цілях, якими мотивується моковсько-петербурзький кримінал при владі.
Четверте. Російська агентура стала переходити на комерційні засади і активно втікати за кордон, подалі від санкцій та смерті. Росгенерали та россексоти мруть, як мухи. Очевидно ФСБ здійснює зачистку.
П'яте. Українська "п'ята колона" частково затаїлася, а її інша частина стала втікати з грішми за кордон. Частина зміїного кодла у районах та містах все ще надіється на церковні келії московського патрархату, який втрачає парафії та вірян. УПЦ-патріархат перейшов на нелегальну роботу в Україні.
Українська земля очищається від шкідників-сексотів та прокажених "русскім міром". Символіка окупанта гине на суші і на морі, у небі — це добрий знак для майбутнього Держави українського народу. Герої стоять на варті!
ЛіТерАтура до статті:
1. Дмитро Донцов. Війна у творі Клаузевица. Вибрані твори. — Дрогобич-Львів: Видавнича фірма "Відродження". — Том 7, с.376-394.
2. Роберт Грін. 33 стратегії війни. — Москва: Рипол-классик, 2009.
3. Клаузевіц. Природа війни. — Харків: Віват!, 2018.
4. Лангевіше Д. Нація, націоналізм, національна держава у Німеччині та у Європі. — К.: Кіс, 2008.
5. Николо Макьявелли. Об искусстве войны. — Москва, 1938.
6. Сунь-цзи. Мистецтво війни. — Львів: Видавництво Старого Лева.— 2020.
Категорії