Перемогу над Z нам напророчено ще мітом про Прометея

Сергій Піддубний


1 березня 2014 р. Путін оголосив Україні війну. І протягом восьми років гібридний двоголовий орел планомірно клював нашу країну, наносив болючі рани, напивався нашої крові, щоб потім вдарити з новими силами.  24 лютого 2022 року Росія почала нову фазу війни проти України.


Утім війна Росії (а правильніше Московії) проти України триває вже не одну сотню літ. Лише в 20-му столітті через війни, голодомори і репресії знищено щонайменше 25 млн. українців.


У новітній війні (до початку активної фази) в Криму і на Донбасі за вісім років москвинами вбито понад 15 тисяч наших співвітчизників, більше 2 млн. людей змушені були стати біженцями. За останні два місяці російської агресії жертв значно більше, лише в розбомбленому і заблокованому Маріуполі їх може налічуватися десятки тисяч, кількість біженців за цей час складає понад 5 млн. людей.


На Україну напала одна з найбільших армій світу. І мало хто давав шансів, що протримаємося хоча б три дні. Однак 30 років незалежності, 30 років переосмислення своєї історії, своєї ролі у світі дають результат, бо «старі часи – то наше благо. Дістанемо від них твердості й кріпості, аби ворогам відповідати як належить», писав автор Велесової Книги Ілар Хоругин.


Відповідаємо ворогу згідно заповітів наших праотців: Україна не тільки вистояла, а й вибила ворога з-під Києва, Чернігова, Сум. Відтісняє його від Харкова, звільняє захоплені села в Миколаївській, Запорізькій, Херсонській і Донецькій областях.


І ніякі сили, ніякі символи вже не допоможуть нелюду з московських боліт протистояти новому поколінню українських воїнів. За червоною зіркою, впадуть і Z та V, які прикрашають техніку московитських окупантів.


Мало хто знає, що Z та V – це символи світового зла, символи епохи чорнобога ZЕVSа. Підтвердження цьому знаходимо на малюнках із стародавніх ваз. Вони носять пророчий характер і стосуються безпосередньо нашої історії. Докладно про них можна прочитати у книжці «Славетні предки українців», а тут коротко по темі.Придивимося уважно. На одному з малюнків три людини. В центрі: чорним зображено бородатого чоловіка із жезлом і з якимсь п’ятирогим чудовиськом у руках – напис вказує, що це Зевс. Він на колісниці, звісно, – Верховний Бог! Але художник поставив попереду нього майже невідомого на сьогодні Ораму (отця Раму) – білу людину, яка, як треба розуміти, була першою… Рама безбородий, молодий і навіть стильний – він той, хто руйнує стереотипи і несе нове.


За Е. Шуре, Рама – це Першосвятитель, “перший Творець орійської релігії, який виступав із лісів древньої Скитії в подвійній тіарі завойовника і Посвяченого, що ніс в руці містичний вогонь, той священний вогонь, від якого загориться духовне світло всіх орійських народів”.


На малюнку бачимо Раму з розкритими руками – у них нічого немає. Це ознака того, що він істинно духовна особа – без знаків влади і страху, за які у Зевса служать жезл і п’ятироге чудовисько. Він іде до людей з чистими руками, з чистими помислами і відкритою душею.


Ще за життя Раму вважали напівбогом. Він дав людям потрібні для виживання знання, врятував білу расу від чуми, що прийшла від людей чорної раси. Скасував поширене на той час людське жертвоприношення, звільнив жінку від рабства чоловічого, склав перший календар, навчив народи обробляти землю тощо. Коли його нововведення викликали супротив, щоб не допустити війни між спорідненими племенами, він закликав своїх прихильників покинути Скитію та вирушив з ними в Індію, “де був головний центр Чорних, давніх переможців червоної і жовтої рас”. Рама звільнив від чорної раси Кавказ, Іран, збудував там, за словами Заратуштри, розкішне місто Вір і підкорив Індію. Завдяки своїй духовній силі, генію та доброті, за свідченнями древніх книг Сходу, став розпорядником Індії і духовним батьком Землі.


Зевс навпаки – уособлення зла. Він зацікавлений тримати людей у глупоті,  темноті і покорі. Саме тому на малюнку він чорний.


Коли Прометей навчив людину всьому, “що полегшує гіркоту життя і робить її щасливішою та радіснішою... прогнівив він Зевса, за це і покарав його громовержець”. За мітом, Зевс наказав прикувати Прометея на краю скитської землі до скелі на Кавказі, за Есхілом – на захід від Кавказу на Океан-ріці (тобто на Дніпрі). Потім в образі орла час від часу прилітав і клював його печінку.


По суті, Прометей це той самий Рама. Як і Рама, Прометей був вихідцем зі Скитії. Як і Рама, Прометей дав людям знання, навчив їх мистецтву, лічбі, читанню і письму. Підкорив бика та одягнув йому ярмо, першим запряг коня у воза й відкрив людям силу ліків. Що Рама і Прометей одна й та сама особа, бачимо навіть в однаковій основі імен “раме-рома”. Понад те, на малюнку зі стародавньої вази, який називають “Геракл вбиває із лука орла, що терзає груди Прометея”, чомусь ніхто не хоче правильно прочитати підпис цього героя. А написано там не Прометей, а ОРОМЕОС…

Геракл вбиває із лука орла, що терзає груди Прометея


І тут ми підійшли до пророцтва, кому належить покінчити з епохою Зевса, з епохою зла, яка триває вже понад 2500 років. Повернемося ще раз до першого малюнку і звернемо увагу на третю особу, що стоїть за Зевсом. Це теж орієць, біла людина. Вона без підпису. Її ім’я ще невідоме, але у книжці «Великий код України-Русі» я називав її Украєм. Вона має прийти після закінчення епохи Зевса. Ця людина  дуже схожа на першу, на Раму. На її  голові бачимо смужку – козацьку чуприну, а на грудях – зображення крилатого коня (або козака на коні). Як і на грудях Отця Рами зі Скитії-України, де якраз і було приручено коня...


На малюнку “Геракл вбиває із лука орла, що терзає груди Прометея” однозначно вказується, що Зевса (на зображені орел з підписом «ZS») вбиває батько засновника скитської (української) країни Скита, наш праотець. Результату подвигу чекають усі боги (весь світ): Гермес, який допомагав Зевсу закувати Прометея в кайдани, залишається на задньому плані, Атеная приготувала вінок Гераклу за знищення орла (Зевса) і звільнення з неволі Прометея. Праворуч від Прометея богиня Деметра отримує від Бога Посейдона гривню (нагрудну прикрасу), якою буде нагороджено Прометея за його стійкість і страждання в ім’я кращого майбутнього людства...


Zевс – це однозначне уособлення людиноненависницької Московії: він перетворюється в кровожерливого орла – якого бачимо на гербі росії; він бородатий – какцап; в його руках п'ятироге чудовисько – п'ятикутна зірка досі прикрашає найвищу вежу Кремля і військові літаки росії. Більше того, на лобі того чудовиська також розміщено літеру V, яка нібито означає перемогу, і разом із Z є символами сьогоднішніх окупаційних військ Московії…   


Протягом багатьох віків зло маскувалося під різними символами, наприклад, хреста (хрестоносці), свастики (фашисти). І ось нарешті воно проявилося в його первісному вигляді.


Свідомо чи не свідомо москвини обрали собі ці символи, але вже очевидно, що на цьому приходить кінець і епохи зла, а також росії. І приємно, що місія поставити на них хреста (як символ смерті) призначена нам, українцям, нащадкам Геракла. Наступає нова ера, ера світла і добра.


Підготовлено за книгою «Славетні предки українців»

(Книжку можна замовити в автора через ФБ, за адресою yatran@gmail.com та тел. 068 994 63 63)