Книга української слави і сили

Коли старанно пошукаєш у книгах мудрості, то матимеш велику користь для душі.

Бо той, хто часто читає книги, той з Богом бесідує, або зі святими мужами.

Ярослав МУДРИЙ


 Кажемо: «Молодь – наше майбутнє». Яким буде наше майбутнє залежить від того, що ми залишимо молоді, які знання їй передамо.


Кілька останніх років за підтримки багатьох однодумців я працюю над проектом, який може стати для молоді посібником з прадавньої історії.


Цей посібник спростовує вигадки наших ворогів, що українці ніхто і ніщо, що вони не мають своєї історії, що вони з’явилися лише в ХІІ ст. На відповідних матеріалах, джерелах та артефактах доводиться, що у нас була велика держава, що ми мали великих людей і що інші народи черпали у нас до своїх історій та свого звеличення. 


Титульна сторінка


Проект майже готовий до видання. Називається він  «Книга української слави і сили». Ця книга на 352 сторінках форматом 205х260 містить понад 900 довідкових статей, понад 330 кольорових ілюстрацій, 35 унікальних переказів (чи фрагментів із них) про край, де народжувалася індоєвропейська цивілізація, про світ наших пращурів, про засновників наших родів, забуті молитви тощо.


Разом з тим цей проект можна назвати Книгою української мудрості, бо, окрім іншого, на кожній сторінці уміщено 1-2 афоризми українських мислителів, письменників, державотворців...Одна зі сторінок книги


Українці мають знати, що їм є чим пишатися, є на кого рівнятися, щоб повернути собі колишню славу.


Хочеться, щоб цей посібник наша молодь отримала з нагоди 30-річчя Незалежності України вже в цьому році. Сподіваюся, знайдуться бажаючі долучитися до видання книжки, зробивши відповідний грошовий внесок. Номер картки: 5168 7554 6525 6499 (Піддубний Сергій Васильович, Приватбанк).


Імена благодійників, їхні фото і навіть настанови нащадкам (приблизно на 20 слів) будуть надруковані на сторінках книжки.Text...