Кацапстан МАЙЖЕ здійснив свій задум. За чиєю допомогою?

Петро Синиця


Оскільки моя попередня стаття «Варіант із Троянським конем в Україні не вдався. Поки що» привернула до себе неабиякий інтерес, вирішив поділитися з іще одним своїм висновком. По суті, це продовження тієї публікації.

Тут я буду набагато лаконічнішим, бо ситуація ясна як ясний день. Пояснювати щось на пальцях не доведеться.

Отже, чому я вважаю, що Кацапстан МАЙЖЕ здійснив свій задум?Справжній його задум відомий давно: пробити сухопутний шлях до Криму і дати йому дніпровську воду. Наступ на Київ, Суми, Чернігів і Харків то був маневр відволікти сили ЗСУ, щоб вони не змогли належно протистояти на півдні. Звісно, якби підфортунило, московити не проти були прихопити і ще якийсь шматок землі, навіть із Києвом. Але то не головне. І про це свідчить те, як легко кацапстанські окупаційні війська залишили північ України. 


А тепер вони перекидають сили на Донбас і Херсонщину. Тут Кацапстан все зробить, щоб закріпитися так, як це вони зробили у 2015 році на Донбасі. Головного МАЙЖЕ досягли – воду в Крим вибили, сухопутний шлях до нього МАЙЖЕ пробили (залишилося знищити незламних захисників Маріуполя)…


Зважаючи на те, що перед самою війною з нашого боку було розміновано підхід на Чонгар і на те, як легко здали ворогу Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Нову Каховку і навіть Енергодар, цілком очевидно, що в цьому плані Москви задіяні також найвищі посадові особи України. І правильно дехто пише, що символи російських окупаційних військ Z, V і О це ніщо інше як ініціали Зеленського Володимира Олександровича, бо він союзник Кацапстану. А всі ті казки, що на нього було десять замахів ворожими ДРГ, то для лохів. Насправді Володимир Олександрович веде доволі вдалу гру – за сценарієм ФСБ та московсько-єврейських кротів на чолі з Єрмаком і Коломойським.


Зеленський однією рукою грає роль патріота, іншою розводить народ як кошенят.  Свою вину в неготовності до війни і провалах у ній він буде перекидати якщо не на Порошенка то на НАТО, а сам і далі буде шукати зустрічі з Путіним, щоб домовлятися про мир.


Причина для цього нібито благородна – життя людей дорожче. При цьому він не забуватиме наголошувати, що у нас мало сил, що ми не можемо деблокувати Маріуполь. Що у нас немає ресурсів на війну тощо. А про Крим, як уже було анонсовано, будемо домовлятися протягом наступних 15 років. Тобто, влада буде підводити до думки, що нам треба погодитися на умови Путіна. А він тим часом ракетними обстрілами, бомбардуваннями цивільних і життєво важливих об'єктів з кожним днем підвищує ставки.  


Подоляки, арахамії, арестовичі і мосійчучки українському народу будуть закривати рота, що не на часі критикувати владу. Опозиційні телеканали відсуватимуться на задвірки. Єрмак буде закликати світ надати ще більше зброї, але вона осідатиме десь на складах, про що розповідає у своїх відео відомий експерт із США Ю. Швець…


А ми залишимося вже і без Херсонської області і навіть без Енергодара – за електроенергію треба буде вже платити Росії. Натомість років через десять Кацапстан знову збере сили і полізе далі. На Миколаїв, Одесу, відрізаючи нас від нашого моря, створюючи бажану Новороссію.


…Чи здійсниться такий сценарій підступного ворога в повній мірі? Хочеться сподіватися, що ні. Збройні Сили України вже показали, що вміють тримати удар і вибивати кацапів із захоплених позицій та ламати чиїсь хитрі плани. І віриться, що ніякі ворожі редути на Херсонщині, Донбасі і Запоріжжі  не завадять нашим доблесним воїнам звільнити українську землю.