29.02.2020
Є одне досить унікальне явище в історії не тільки Голованівського району чи Кіровоградської області, а, мабуть, всієї центральної і східної України. Під час німецької окупації в 1942-43 роках у селі Межирічка діяла агрошкола, яку згодом кадебісти назвуть розплідником українського націоналізму і довго виловлюватимуть тих, хто в ній вчився. Незабаром на нашому інтернет-виданні буде опубліковане дослідження Сергій Піддубного про діяльність ОУН-УПА на Голованівщині, де чимало місця приділено самій школі. А поки що ми подаємо до уваги читачів спомин одного з її учнів.