Зустрічі, презентація і семінар


У рамках книжкового форуму "Джура-фест" 27 квітня в Тернополі відбулася презентація книги Сергія Піддубного "Код України-Русі". Захід підготувало видавництво "Мандрівець", завдяки якому і побачило світ друге видання книжки історика-краєзнавця.


Захід вів директор видавництва Богдан Фенюк, презентував видання за допомогою слайдів сам автор. А загалом творча поїздка С. Піддубного на Західну Україна розпочалася завдяки одному із керівників осередку "Перехід-ІV" п. Зоряні Іванків 26 числа у Львові в бібліотеці імені Лесі Українки та кав'ярні "Штука" (Клуб шанувальників Галичини), де на зустрічі з читачами дослідник давньоукраїнської історії та мови, перекладач і коментатор Велесової Книги Сергій Піддубний запропонував тему "Таємниці відкриває Влескнига". Найбільші враження в учасників зустрічей викликали розповіді про релігійну систему наших предків, що базувався на основі календаря (Кола Дажбога), та справжнє ім'я скитського давньоукраїнського короля гуни Аттили.


28 квітня в Івано-Франківській "Просвіті" відбувся "семінар-зустріч із письменником С. Піддубним", на якій п. Сергій також виступив із доповіддю "Таємниці відкриває Влескнига". Семінар вів заступник голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації ім. Т. Г. Шевченка "Просвіта" Олег Полівчак. У семінарі взяли участь і виступили: голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації ім. Т. Г. Шевченка "Просвіта" Степан Волковецький, Президент міжнародної федерації Бойового гопака Володимир Пілат, краєзнавець Юрій Боберський, голова місцевого осередку Бойового гопака, заступник голови осередку "Світовид" Марія Пахолок та інші.

SHARE

  • mt-1592-project-page-img1.jpg
  • mt-1592-project-page-img2.jpg
  • mt-1592-project-page-img3.jpg
  • mt-1592-project-page-img4.jpg

Невідомо


02.05.2012 | 21:02


2791