ВИКРАЛИ КАМІНЬ ПЕТЛЮРИ


Полтавський міський голова не може показати комітету з увічнення пам’яті Симона Петлюри пам’ятний знак, який, за його словами, був демонтований комунальними службами і зберігається в приміщенні однієї з тих служб. Громадський комітет просив мера надати можливість для ознайомлення зі станом зберігання демонтованого каменя Петлюри, але протягом місяця так і не отримав змістовної відповіді на своє звернення.


Сьогодні вранці на тому місці де стояв пам’ятний знак Симону Петлюрі члени громадського комітету провели зустріч із місцевими журналістами, на якій розповіли про подробиці розгляду цього звернення.

На думку членів комітету, такий тривалий розгляд звернення може свідчити про те, що пам’ятний знак був не просто демонтований, а знищений, і міська влада вже не може показати його полтавській громаді, навіть якби хотіла це зробити.

До такого припущення спонукає ще одна цікава деталь. Річ у тім, що спілкуючись із деякими працівниками міськвиконкому, члени комітету з’ясували, що комунальні служби міста не займалися демонтажем каменя Петлюри, принаймні керівництво управління житлово-комунального господарства про демонтаж нічого не знає.

Про те, хто ж викрав пам’ятний знак і де він тепер знаходиться, можна тільки здогадуватися. „Ми вважаємо, що викрадення було здійснене невідомими злочинцями за вказівкою одного з чиновників міськвиконкому. Також ми припускаємо, що в Полтаві з’явилася секретна комунальна служба, яка спеціалізується на знищенні українських пам’ятників.”, - говорить координатор громадського комітету Олексій Логвінов.

SHARE

  • mt-1592-project-page-img1.jpg
  • mt-1592-project-page-img2.jpg
  • mt-1592-project-page-img3.jpg
  • mt-1592-project-page-img4.jpg

Невідомо


18.03.2008 | 15:27


1099