Міжнародна нагорода «Світ Пограниччя»


Названо нових лауреатів Міжнародної літературно-мистецької премії «Світ Пограниччя»

 

Як стало відомо названо нових лауреатів Міжнародної літературно-мистецької премії «Світ Пограниччя». Ця почесна відзнака заснована 2015 року громадськими організаціями «Пам’ять без кордонів» та «Чумацький віз» – із метою відзначення українських і зарубіжних письменників, науковців, перекладачів, митців та людей, які сприяють розвитку національних мистецтв і взаємному обміну культурними цінностями, роблячи їх загальнолюдським набутком.

 

Серед лауреатів попередніх років – українські письменники, перекладачі Анна Багряна та Віктор Мельник; письменники Димитр Христов (Болгарія), Кшиштоф Савіцкі і Войцех Пестка (Польща) та перекладач Рита Кіндлерова (Чехія).

 

Отже, цьогорічними лауреатами стали:

 

1. Письменники, перекладачі Тетяна і Сергій Дзюби (Україна, Чернігів) – за визначну перекладацьку діяльність ;

 

2. Письменник Іван Корсак (Україна, м. Луцьк) – за відновлення історичної правди про видатних діячів України ;

 

3. Письменник, перекладач Анатолій Аврутін (Білорусь) – за зміцнення літературних зв’язків між слов’янськими народами, переклади слов’янських письменників та їх популяризацію в Білорусі ;

 

4. Письменник, композитор, автор популярних пісень, громадський діяч Пауль Полідор (Румунія) – за власний творчий доробок і подвижницьку перекладацьку діяльність, популяризацію української літератури в Румунії ;

 

5. Письменниця та громадський діяч Олена Ананьєва (Німеччина – Україна, Одеса) – за зміцнення творчих зв’язків між народами.

 

SHARE

  • mt-1592-project-page-img1.jpg
  • mt-1592-project-page-img2.jpg
  • mt-1592-project-page-img3.jpg
  • mt-1592-project-page-img4.jpg

Невідомо


20.03.2017 | 08:48


1585