КНИГИ ПОШТОЮ


"Код України-Русі", "Священні тексти України-Русі. Золоті руни", "Велесова Книга: Веди України-Русі", "Перечитуючи джерела. Українська цивілізація", «Ілар Хоругин. Велесова книга», «Таємниці останніх дажбожичів»


Науково-популярні книги члена НСПУ, дослідника  української історії та мови, історика-краєзнавця і журналіста Сергія Піддубного


"СВЯЩЕННІ ТЕКСТИ УКРАЇНИ-РУСІ. ЗОЛОТІ РУНИ".


Про те, які тут досліджуються теми, свідчать назви розділів:  « Велесова Книга», "Велесова Книга знає справжнє ім'я Аттили", «Каратепські написи. Школа Орійської віри в горах Тавр", "Коли був Ноєвий потоп і якого роду стали засновниками його сини", "Таємниці галичанських хрестів", "Яку країну насправді оспівали «давньогрецькі» поети Гесіод та Гомер", "Де народжувалися міти", "Послідовник Аттили. Слово Святослава своїй матері Ользі",  «Супойський переказ», «Коли, де і як з’явилася українська мова», «Що таке мова?», «Числа, як свідки стародавності мови», «Кам’яні та мідні свідки давності української мови», «Золоті руни, або, де була написана перша поема і де приховані  таємниці біблійного ковчега», «Філософія українського слова», «Сили добра і зла»,  «Імена людей – імена богів», «Порівняльне мовознавство »  тощо


Формат книги 270х140, с. 246, папір офсетний. Ціна з пересилкою – 60 грн.


«ПЕРЕЧИТУЮЧИ ДЖЕРЕЛА. УКРАЇНСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ»


Автор книги в притаманній йому лаконічній і доступній формі, задіявши численний маловідомий ілюстративний матеріал та карти, аргументовано розкриває справжній зміст низки текстів Старого і Нового завітів, мітів, античної літератури, окремих глав “Історій” Геродота, розгадує таємниці древніх написів (в т. ч. ольвійських, березанських, так званих етруських тощо), монет, драм (Есхіла, Софокла), билин, поезій, пісень, символів та їх істинне походження.


  Формат книги 270х140, с. 246, папір офсетний. Ціна з пересилкою – 50 грн.


«ІЛАР ХОРУГИН. ВЕЛЕСОВА КНИГА»


Видання третє, уточнене, з ілюстраціями, оригінальними текстами, покажчиками та доповненими коментарями. Нові докази автентичності Велесової Книги від дослідника української історії та мови Сергія Піддубного, уточнений переклад історичної та літературної пам’ятки ІХ ст., а також оновлені й доповнені коментарі. У 2011 р. за книгу “Ілар Хоругин. Влескнига” С. Піддубний став лауреатом Кіровоградської обласної літературної премії ім. Є. Маланюка.


  Формат книги 210х145, с. 286, папір офсетний. Ціна з пересилкою – 50 грн.


КНИГА ДВОМА МОВАМИ


"НАЙДАВНІШІ ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ", розповідає про унікальні, в т. ч. маловідомі читачам і навіть науковцям, монументальні, скульптурні, писемні та картографічні пам’ятки України. Ілюстрована кольоровими світлинами, книга стане гарним подарунком також україномовним любителям давньої історії України, адже написана вона двома мовами – українською та російською.


Формат книги 235х165, с. 104, папір крейдований. Ціна з пересилкою – 30 грн .


Ці книги також можна придбати в Києві на розкладках Майдану, на книжковому базарі Петрівка (51-й ряд, "Українська книга") і в "Українській язичницькій книгарні" (пл. Слави, ТЦ "Навігатор"), у Львові - в магазині "Глобус" і "Книжковій криївці" (пл. Ринок, 31), в Тернополі - магазині "Джура", в Кіровограді - УТО "Кіровоград", в Івано-Франківську - ВО "Просвіта", вул. Грушевського, 18 та в магазині "Сучасна українській книга" на Вічевому майдані.

SHARE

  • mt-1592-project-page-img1.jpg
  • mt-1592-project-page-img2.jpg
  • mt-1592-project-page-img3.jpg
  • mt-1592-project-page-img4.jpg

Невідомо


13.03.2012 | 16:12


6024