ПРО ЄВРЕЇВ. ВИГАДКИ І ФАКТИ

 ЄВРЕЇ СТВОРИЛИ СОБІ ВЕЛИКУ ІСТОРІЮ, приписавши глибоку древність. Проте вони не згадуються Батьком історії Геродотом (V ст. до н. е.), а відомий французький філософ-містик ХVІІІст. Фабр д’Оліве взагалі писав, що всі семітські народи – євреї, араби, халдеї, фінікійці, єгиптяни – утворилися там, де білі колоністи підкорилися чорношкірим народам, і навпаки: іранська, індуська, грецька й етруська цивілізації виникли там, де білі підкорили собі чорних шляхом завоювань (до білих, орійських, народів Фабр д’Оліве відносив скитів, готів, сарматів, кельтів і германців). Понад те, пророк Єзекіїля в своїй книзі однозначно пише, що Єрусалим не єврейське місто, а “донька”, що походить із Ханаанського краю, батьком якої був амореєць (семіт), а матір’ю – хіттеянка, тобто киттиянка – скитянка (Єз. 16:3). Отже, першоматір’ю євреїв була русинка (праукраїнка), а Єрусалим (Єруссалим) це насправді Русів село. ЄВРЕЇ ПРИВЛАСНЮЮТЬ СОБІ ДОСТОЙНИКІВ, які насправді не були їхнього роду, або взагалі є вигаданими персонажами. Наприклад, Ісус Христос нібито теж єврей. Хоча в Євангеліях він – галілеянин, а апостол Павло в послані до галатів писав, що Ісус Христос «переднакреслений» був перед очима галатів, тобто, слід розуміти, що він галат. Повідомлення на кшталт, що він – син Давида, онук Авраама (Мт. 1:1), син Йосипа, онук Якова (Мт. 1:16), син Марії та Святого Духа (Мт. 1:20), «син Йосипа, Ілія» (Лк. 3:23) – доволі суперечливі й непереконливі. Якби Христос справді був євреєм, дуже сумнівно, щоб він називав своїх одноплемінників родом зміїним і гадючим (Мт. 12:34, 23:33) та кидав їм в очі, що вони “сини убивць пророків” (Мт. 23:31).


ЄВРЕЇ НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ БОГООБРАНИМ НАРОДОМ, хоча в того ж Геродота можна знайти беззаперечні докази, хто насправді був обранцем небес. Золотий плуг – щоб навчили світ хліборобству, золоте ярмо – щоб одомашнили бика, золоту сокиру – щоб будували житло, і золотий ріг – символ Божого покровительства та достатку – Бог-Творець дав скитам, а не комусь іншому.

Біблійні оповідки про мудрого ізраїльського царя Соломона (Х ст. до н. е.) є вигадкою, а низка фактів у Книгах Царів і Хронік та Псалмах почерпнуті з історії іншого народу (докладніше в моїх книгах «Великий код України-Русі», «Велесова Книга – Веди України-Русі», «Українська цивілізація. Ведія», «Славетні предки українців»). Але це все розтиражовано мільярдними накладами, втокмачено в мізки мільярдам людей, і як би ми не намагалися спростувати подібні брехні це, по суті, неможливо зробити.


 ЄВРЕЇ БАЧАТЬ У СВОЇХ ДОСТОЙНИКАХ ЛИШЕ ВЕЛИКЕ. Натомість українці в своїх достойниках знайдуть вади (чи підкажуть вороги) і затаврують їх. Зокрема творця великої Київської держави, непереможного князя Володимира «красне сонечко» роблять сином єврейки і згубником народної віри, хоча те й інше навіяно церквою та московськими фальсифікаторами історії, яким вигідно мати «образ хрестителя Русі» саме таким, поєднавши його нібито з іще злішим та ненависнішим народом, ніж вони самі.   

  

ЇХНІ СИМВОЛИ ТО ДЕЩО ПЕРЕІНАКШЕНІ Й ТРАНСФОРМОВАНІ УКРАЇНСЬКІ СИМВОЛИ. Зокрема, зірка Давида це видозмінений шестикрилець – знак руських князів, зображення якого можна бачити ще на трипільському посуді, скитських прикрасах та згадуються у деяких літературних пам'ятках минулого, наприклад, "Слово про похід Ігорів". Натомість семисвічник (Менора) створений на основі Тризуба, до якого додали дві додаткових дуги.


ЄВРЕЇ РОЗДУВАЮТЬ СВОЇ ТРАГЕДІЇ, створюючи собі образ великомучеників. За прикладом далеко не треба ходити – в моєму містечку Голованівськ (Кіровоградщина) під час Другої світової війни згідно «Книги пам’яті України» (1994 р.) та «Книги скорботи України» (2003 р.), загинуло 174 євреїв. Але в своїх словниках і т. п. євреї називають цифру від 869 до 900 загиблих своїх одноплеменців – в 5 разів більше. Можете уявити масштаб фальсифікацій, якщо подібне робилося в інших населених пунктах.


 ЄВРЕЇ НІЧОГО НЕ ВІДКИДАЮТЬ І НЕ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ. Всі міти і небилиці, страшне, потворне і смішне, розумне і безглузде – все працює на них. Вони уміло створюють ефект своєї присутності і значимості де б то не було.

Забудьте про них, не звертайте уваги і через деякий час вони стануть непомітними… Проте євреї обов’язково знайдуть спосіб нагадати про себе. У них для цього є все необхідне – розум, гроші, ЗМІ, характер. Там, де, наприклад, українець скромно промовчить, єврей зробить цілу піар-кампанію. Часто навіть чужими руками і за чужий кошт…


Підготовлено за книгами: Сергій Піддубний «Великий код України-Русі», Сергій Піддубний «Славетні предки українців». Книги можна замовити через наш сайт, через ФБ в автора і за тел. 068 994 63 63