Богообраний народ

Сергій Піддубний


Питання, що зачіпаються у цій лекції, доволі віддалені історично від нас. Не кожний готовий сприйняти нову і незвичну для себе інформацію. Тим паче, що багато чого нашого вважається не нашим. Змінити ж свою думку дуже нелегко.


Однак факти говорять на нашу користь. У тому числі і про богообраність народу.


Хоча, як на мене, в Бога немає і не може бути обраних народів. Кожний народ може вважати себе таким. Понад те, навіть одна добре відома малесенька, червона із чорними цяточками комаха називається Божою корівкою.Все живе – створене всевишнім, божественним розумом.


На моє переконання, вигадана євреями теорія богообраності, це один із видів шовінізму, спроба поставити себе вище інших.


Але якщо на те пішло, спробуємо розібратися, хто має найбільше право називатися богообраним чи Божим народом?


Візьмемо так звані давньогрецькі міти і звернемося до тої, кого в давнину вважали матір’ю всього живого на землі. До Геї.


Це космологічне божество, що називається давньогрецьким. Однак, зауважте, серед тих, кого народила Гея, називають Понт (Чорне море), а не Егейське чи Середземне море, де знаходиться Греція, і трьох “великих та могутніх синів”: Китта, Бриарея й Гієса. Також сином Геї був найвродливіший і наймогутніший з поміж гігантів Антей.


Китта – це засновник роду киттів або скитів, адже не випадково Геродот називає його маму Гею Богинею скитів. Бриарей – це Бог північного вітру Борей, котрий дав мітичне (або, як кажуть, грецьке) ім’я річці Дніпро Бористен. Його іменем також називалися країна Богів ГіперБОРЕЯ, придніпровські племена бори, а деякі українські міста та села, як от Бориспіль, Борислав, Борова, Буринь, донині носять його ім’я.


Найвродливіший і наймогутніший поміж гігантами Антей дав ім’я країні Анія, а її мешканці називалися антами, якими, про що ми вже говорили, були наші пращури.


А тепер візьміть, наприклад, “Античний словник” чи подивіться у Вікіпедії – ви ніде не знайдете, що синами першоматері Гаї були грек або юда.


Скажете про новозавітного Ісуса Христа? Але в Євангеліях ми читаємо, що він був галілеянином, а апостол Павло стверджував, що Він “переднакреслений був” серед галатів, “як ніби між ними і розп’ятий?” (Гал. 3:1). Галати ж, – писав Йосип Флавій, – це нащадки Гомера і називав їх гомарійцями (кімерійцями). Папа Римський Іоан ХХІІ говорив, що Галатією раніше називалася Київська Русь…


Тож хто має найбільше право називатися богообраним народом? Навіть не богообраним, а сином чи онуком Божим?..


Те, що саме ми є дітьми чи онуками Божими, також засвідчує карта Бористену, видана 1643 р. в Амстердамі. Це унікальна карта, яка показує і коментує (латинською мовою) низку народів і племен, що жили в старі часи по Дніпру.


Офіційна наука старанно обходить цю карту, бо вона викриває тисячолітні брехні греків та їхніх прибічників. Наприклад, за твердженням греків, яким так сильно довіряє наука, Істмом називався Коринфський перешийок на півдні Балкан. Але карта Бористену говорить, що Істмом насправді був перешийок, що зв’язував Крим із материком. Повна назва: “ІСТМ між Перекопом і Бористеном”.
В одному з коментарів йдеться про те, що правобережжя Дніпра також називали Деметрою. А це, як відомо, Богиня родючості, хліборобства та шлюбу.


Тобто бачимо, що наша земля навіть називалася іменем Богині. Тож знову таки, хто насправді є богообраним народом?..


Нам усім добре відома фраза “гомо сапієнс”, що з латинської перекладається як “людина розумна”. Але ніхто нам ніколи не розкаже, що “гомо” це є наші пращури гомери-кімерійці, а в основі слова “сапієнс” – лежить ім’я Богині скитів Апі. Тобто, “гомо сапієнс” – це “гомери божественні”. Про них, як про досконало озброєні північні орди Гомера, згадував ще біблійний пророк Єзекіїля (VІІ ст. до н. е.).


І це, між іншим, свідчення іноземних джерел.


А що кажуть наші? Ось що передав нашому праотцю Орію сам Бог-Творець Сварг (у записі автора Велесової Книги Ілара Хоругина):


“Тут мовив Орію Сварг наш:
«Як свої творіння створив вас од перст своїх.
Знайте, що ви сини Творця,
і поводьтеся, як сини Творця,
і будете як діти мої,
і Дажбо буде Отець ваш.
Тому будьте достойними послушниками його:
що той вам накаже, те й маєте робити –
і як говорити, і що творити»”.


... Ми мали своїх Богів, навіть цілу династію Богів. Наші пращури жили на річці Бог, яку в ХІХ ст. московські колонізатори перейменували на Південний Буг. Ми мали багатющу релігійну систему. З неї черпали всі найголовніші сучасні релігії світу, в т. ч. творці Біблії.


Саме нам, точніше нашим праотцям скитам Бог-Творець Сварг спустив з неба золотий плуг – щоб ми навчили світ хліборобству, золоте ярмо – щоб одомашнили бика, золоту сокиру – щоб будували житло, і золотий ріг – символ Божого покровительства та достатку.  


Маємо усвідомити, що ми є синами Творця. Научімося шанувати себе, як сини Творця, і навчімо шанувати себе інших, як синів Творця.


І будемо сильними та самодостатніми.


Уривок з книги С. Піддубного «Великий код України-Русі». Книгу можна замовити через наш сайт (адреса: yatran@gmail.com), в автора через ФБ та за тел.: 068 994 63 63