10.05.2009 | 12:42

Книга „Наливайка”

На Голованівщині (Кіровоградська обл.) вже вісім сіл мають свої книги з історії (загалом тут вже видано 17 краєзнавчих книг). Автором чергової книги став уродженець села Наливайка, нині мешканець міста Херсона краєзнавець Віталій Подольський. Багато років він збирав матеріали до своєї книги та відкладав кошти на її видання і ось нарешті вона побачила світ. Цікаве, щедро ілюстроване видання на 300 стор., правдиво розповідає про долю села і його мешканців. Окрім багатьох унікальних документів та споминів, в книзі також друкуються списки репресованих, загиблих під час голодомору і війни.

16.04.2009 | 09:18

Родова книга села

Тримаю в руках унікальне за своєю структурою та змістовним насиченням видання з історії села Крутенького Голованівського району Воно привертає до себе увагу великим форматом, кольоровими форзацами та високим поліграфічним рівнем друку.

27.11.2008 | 21:03

Презентації і зустрічі

З нагоди Дня жертв голодомору та політичних репресій нещодавно в бібліотеці селища Побузьке Голованівського району на Кіровоградщині відбулася презентація книги колишнього члена ОУН-УПА Володимира Караташа „На барикадах Кенгіра”.

16.10.2008 | 16:17

Музей українського весілля

Створили його жителі Великих Будищ, що в Диканському районі на Полтавщині. Вони зібрали понад сто експонатів, кожен з яких по-своєму унікальний.

09.10.2008 | 21:51

Кіровоградці мають своїх претендентів на Шевченківську премію

7 жовтня в Кіровоградській обласній організації Національної Спілки письменників України відбулося зібрання літераторів. Серед інших були розглянуті питання висунення творів місцевих авторів на літературні премії.

29.08.2008 | 10:49

Цьогоріч літературна премія ім. Антонича вручатиметься уп’ятнадцяте

Першого вересня закінчується прийом матеріалів на конкурс на здобуття літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя». Як розповів один із організаторів конкурсу директор видавництва «Каменяр» Дмиро Сапіга, цей рік особливий, адже премію вручатимуть у п’ятнадцятий раз.

29.08.2008 | 10:21

В Україні стартував проект "Мазепа. Made in Ukraine"

Запропонований проект передбачає низку заходів, які мають на меті відкрити новий погляд на видатного українця. Серед тих, хто підтримав проведення такої акції – Олег Скрипка, Фагот (гурт "ТНМК"), інші відомі українські зірки шоу-бізнесу, спорту, науки, літератури.

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...