16.10.2008 | 16:17

Музей українського весілля

Створили його жителі Великих Будищ, що в Диканському районі на Полтавщині. Вони зібрали понад сто експонатів, кожен з яких по-своєму унікальний.

09.10.2008 | 21:51

Кіровоградці мають своїх претендентів на Шевченківську премію

7 жовтня в Кіровоградській обласній організації Національної Спілки письменників України відбулося зібрання літераторів. Серед інших були розглянуті питання висунення творів місцевих авторів на літературні премії.

29.08.2008 | 10:49

Цьогоріч літературна премія ім. Антонича вручатиметься уп’ятнадцяте

Першого вересня закінчується прийом матеріалів на конкурс на здобуття літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя». Як розповів один із організаторів конкурсу директор видавництва «Каменяр» Дмиро Сапіга, цей рік особливий, адже премію вручатимуть у п’ятнадцятий раз.

29.08.2008 | 10:21

В Україні стартував проект "Мазепа. Made in Ukraine"

Запропонований проект передбачає низку заходів, які мають на меті відкрити новий погляд на видатного українця. Серед тих, хто підтримав проведення такої акції – Олег Скрипка, Фагот (гурт "ТНМК"), інші відомі українські зірки шоу-бізнесу, спорту, науки, літератури.

04.08.2008 | 13:05

Археологи відкопали тризуб, якому 2700 років

Місцем унікальної знахідки стало урочище Шанків Яр поблизу села Хрінники Демидівського району. Там експедиція під керівництвом заступника директора Інституту археології НАН України Дениса Козака проводить розкопки уже п'ятнадцятий рік поспіль.

18.03.2008 | 15:27

ВИКРАЛИ КАМІНЬ ПЕТЛЮРИ

Полтавський міський голова не може показати комітету з увічнення пам’яті Симона Петлюри пам’ятний знак, який, за його словами, був демонтований комунальними службами і зберігається в приміщенні однієї з тих служб. Громадський комітет просив мера надати можливість для ознайомлення зі станом зберігання демонтованого каменя Петлюри, але протягом місяця так і не отримав змістовної відповіді на своє звернення.

03.02.2008 | 13:11

Оріяна. Життя як є.

Щойно вийшов у світ надзвичайно цікавий музичний альбом. Гурт „Оріяна” спільно із Живосилом (тексти, музика, аранжування) записали диск із 14 новими піснями.

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо об’єднатися навколо, ...

Бачення

  До цих електронних сторінок ми запрошуємо ...