28.01.2012 | 11:47

Великий "Код України-Русі"

У видавництві «Мандрівець» вийшла книга Сергія Піддубного «Код України-Русі». Це друге видання (зі зімнами та доповненнями), яким уперше в українській історіографії ґрунтовно досліджуються давньоукраїнські основи – боги, герої, племена, держави, мова, дохристиянська релігійна система. До цього залучено широкий пласт літератури: праці Геродота, Гомера, Гесіода, Плутарха, Птоломея, Біблію, Влескнигу і багато інших джерел. Доводи та висновки автора також підтверджуються численними світлинами артефактів, пам’яток, святилищ, карт тощо.

19.01.2012 | 20:20

Визначено переможців обласної літературної премії імені Євгена Маланюка за 2011 рік

17 січня голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук провів засідання журі обласної літературної премії імені Євгена Маланюка, під час якого було визначено твори, що стали переможцями у 2011 році. Нагадаємо, що за здобуття обласної літературної премії у 2011 році змагалися літератори в таких номінаціях: "Художня література" (поезія, проза, драматургія) - Наталія Бідненко "Сумувало літо", Юлія Гладир "Під віями ночі", Анатолій Загравенко "Поеми", Олег Попов "Солодкий щем", Оксана Шпирко "Поезії"; "Літературознавство і публіцистика" - Броніслав Куманський "Повертаючись до надрукуваного", Сергій Піддубний з двома творами: "Ілар Хоругин. Влескнига", "Українські святині та символи"; "Переклад" (з української мови іншими мовами, з інших мов українською мовою) - Антоніна Корінь "Стежками століть", "Книга переспівів".

15.01.2012 | 19:53

Шлях русичів

1.Шлях русича. 2.Аналіз ,,Велесової книги". 3.Аналіз твору Т.Г.Шевченко ,,Перебендя". Кого цікавить віра, традиції,культура українського народу і хто має бажання придбати книгу ,,Шлях русичів", а також взяти участь у відродженні Української Віри прошу звертатись за контактним телефоном: 097 3500649

16.07.2009 | 20:00

Іранець розшифрував арабський напис на шоломі Івана Грозного

Сейєд Голамрез Мейгуні, генеральний консул Ірану, спромігся розшифрувати арабський напис на шоломі Івана Грозного, що експонується в астраханському Музеї бойової слави.

10.05.2009 | 12:42

Книга „Наливайка”

На Голованівщині (Кіровоградська обл.) вже вісім сіл мають свої книги з історії (загалом тут вже видано 17 краєзнавчих книг). Автором чергової книги став уродженець села Наливайка, нині мешканець міста Херсона краєзнавець Віталій Подольський. Багато років він збирав матеріали до своєї книги та відкладав кошти на її видання і ось нарешті вона побачила світ. Цікаве, щедро ілюстроване видання на 300 стор., правдиво розповідає про долю села і його мешканців. Окрім багатьох унікальних документів та споминів, в книзі також друкуються списки репресованих, загиблих під час голодомору і війни.

16.04.2009 | 09:18

Родова книга села

Тримаю в руках унікальне за своєю структурою та змістовним насиченням видання з історії села Крутенького Голованівського району Воно привертає до себе увагу великим форматом, кольоровими форзацами та високим поліграфічним рівнем друку.

27.11.2008 | 21:03

Презентації і зустрічі

З нагоди Дня жертв голодомору та політичних репресій нещодавно в бібліотеці селища Побузьке Голованівського району на Кіровоградщині відбулася презентація книги колишнього члена ОУН-УПА Володимира Караташа „На барикадах Кенгіра”.

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо об’єднатися навколо, ...

Бачення

  До цих електронних сторінок ми запрошуємо ...