Визначено переможців обласної літературної премії імені Євгена Маланюка за 2011 рік

19.01.2012 | 20:20  
переглядів: 1887

17 січня голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук провів засідання журі обласної літературної премії імені Євгена Маланюка, під час якого було визначено твори, що стали переможцями у 2011 році. Нагадаємо, що за здобуття обласної літературної премії у 2011 році змагалися літератори в таких номінаціях: "Художня література" (поезія, проза, драматургія) - Наталія Бідненко "Сумувало літо", Юлія Гладир "Під віями ночі", Анатолій Загравенко "Поеми", Олег Попов "Солодкий щем", Оксана Шпирко "Поезії"; "Літературознавство і публіцистика" - Броніслав Куманський "Повертаючись до надрукуваного", Сергій Піддубний з двома творами: "Ілар Хоругин. Влескнига", "Українські святині та символи"; "Переклад" (з української мови іншими мовами, з інших мов українською мовою) - Антоніна Корінь "Стежками століть", "Книга переспівів".

Зазначені літературні твори обговорювалися не лише журі обласної премії, а й на сторінках засобів масової інформації.
За результатами їх обговорення, журі таємним голосуванням визначило лауреатів 2011 року:
у номінації "Художня література" перемогла збірка віршів Олега Попова "Солодкий щем";
у номінації " Літературознавство і публіцистика" - твори Сергія Піддубного ""Ілар Хоругин. Влескнига", "Українські святині та символи";
у номінації "Переклад" - Антоніна Корінь із творами: "Стежками століть", "Книга переспівів".
Урочисте вручення дипломів лауреатів обласної літературної премії відбувається в день народження Євгена Маланюка - 2 лютого.

Іфнформація із сайту Кіровоградської обласної ради

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...