Сергій Піддубний

Кий. Із циклу "Славетні предки українців"

Саме скити диктували умови єгипетському цареві. Псамметіх виконував «всі інші обіцянки, що їм дав», він навіть давав їм на виховання єгипетських дітей... Тобто очевидно, що Псамметіх був сатрапом, васалом. Фактична ж влада в Єгипті належала Кию. Життя в цій країні розбудовувалося за встановленими скитами правилами. І, звісно, не без їхньої участі постала нинішня її столиця Каїр…

Юваль Ной Харарі

"Клас непотрібних": яким буде життя в світі без роботи

Більшість професій, які існують сьогодні, зникнуть в найближчі десятиліття. Якщо технології перетворять роботу в пережиток минулого, що ми будемо робити? Юваль Ной Харарі, автор міжнародного бестселера "Sapiens. Коротка історія людства", аналізує "клас непотрібних" і шукає для них нове призначення.

Великий код України-Русі

Щойно у видавництві ФОП Стебеляк О. М. вийшла з друку нова книга Сергія Піддубного “Великий код України-Русі”, яку можна сміливо назвати родовідною книгою українського народу. Вперше в українській історіографії докладно розглядаються давньоукраїнські основи – Боги, герої, племена, держави, мова, дохристиянська релігійна система. До дослідження залучено широкий пласт літератури: праці Гомера, Гесіода, Есхіла, Геродота, Світонія, Біблія, Велесова Книга і багато інших джерел. Доводи та висновки автора ґрунтуються також на численних світлинах артефактів, пам'ятників, святилищ, на стародавніх картах тощо. До уваги читачів «Ятрані» переднє слово до видання.

Сергій Піддубний

Єзекіїль і Гога. Із циклу "Славетні предки українців"

В наш час багато українців любить подорожувати до Єгипту, Ізраїлю, але вони не знають, що в давнину ці краї розбудовувалися за наукою і під керівництвом наших праотців. До вашої уваги перша розповідь із циклу «Славетні предки українців».

Дмитро Донцов
Олег Баган

ДМИТРО ДОНЦОВ, ВІСНИКІВСТВО, НАЦІОНАЛІЗМ: ПИТАННЯ СПАДЩИНИ І СПАДКОВОСТІ

Із цього пасажу позиція Д. Донцова вимальовується чітко: як і в міжвоєнну добу, коли він провадив лінію ЛНВ-«Вісника», тепер він вимагав для повновартісного ідейного часопису твердої світоглядної концепції, особистої незалежносте як редактора, щоб у такий спосіб зберегти ідеологічну чистоту видання. Його оцінка становища ОУН у діяспорі виявилася цілком точною і пророчою: це націоналістичне середовище, постійно йдучи під тиском об'єктивних обставин на різноманітну співпрацю з політичними середовищами иншого ідеологічного змісту, врешті великою мірою втратило свою ідеологічну цілісність і витриманість, особливо в ширшій масі членства.

Володимир Білінський

«Полковник» Олексій Берест, що підняв над рейхстагом прапор перемоги

«Отважные воины коммунист лейтенант Берест, комсомолец сержант Егоров и беспартийный младший сержант Кантария установили знамя над зданием германского парламента...» [251, Інтернет]. Але вище радянське керівництво (Сталін, Жуков та інші) мало іншу думку. їм правда була непотрібна. їм були потрібні росіянин та грузин. І вони їх мали. Берест, на думку товариша Сталіна і його випещенця Жукова, не міг стояти вище росіянина та грузина. Тож треба було вдаватися до фальшування. І воно відбулося...

Валентин Мороз

НАЦІОНАЛІЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ

Сенс нації в моєму розумінні - це чекання отого часу, коли прийде моя черга бути центром світу. Похід до цього центрального місця - то сенс національної історії. Як правило, це не усвідомлюється, не висловлюється в теорії, але підсвідомо краща частина кожної нації живе саме цим. От візьмемо Миколу Хвильового, який мабуть усвідомлював себе українським комуністом, будував, комунізм. А що він говорить про українську літературу (бо був літератором): "В Європу ми поїдемо вчитися, але з затаєною думкою: за кілька років горіти надзвичайним світлом". Еліта кожної нації має оцю свідому чи підсвідому думку: горіти надзвичайним світлом.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, МОСКОВСЬКІ МЕТОДИ НЕ ЗМІНИЛИСЯ. Инструкция агитаторам-коммунистам на Украине. Речь народного комиссара тов. Лейбы Троцкого

В противовес «самостийнику» Петлюре и другим говорить, что Россия тоже признает самостийность Украины, но с Советской властью, а Петлюра продает Украину буржуазным государствам. Так как нам необходимо обезоружить всех повстанцев, чтобы они снова не обратились против нас, а это обезоруживание вызовет недовольство среди крестьянских мас — то необходимо внушать, что среди повстанцев большинство деникинцев, буржуев и кулаков.

Деградація мозку

З кожним днем все більше людей скаржиться на проблеми з мозковою діяльністю – на зростаючу неуважність (тобто неможливість концентрувати свою увагу, збиратися з думками для вирішення якихось завдань), на складності із запам'ятовуванням інформації, на фізичну неможливість читати великі тексти , не кажучи вже про книгу… А причина полягає в тому, що, не дивлячись ні на які доводи, ніхто, категорично, не хоче відмовитися від, так званої постійної, цілодобової «підключеності до інформації».

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...