Чи був у VІІ столітті до нашої ери Ізраїль

26.05.2019 | 09:25   Сергій Піддубний
переглядів: 371

У видавництві ФОП Стебеляк побачила світ книга С. Піддубного «Славетні предки українців». Це своєрідний відгук на заклик Юрія Липи, який писав: “Даймо нашої теплої крові, нашої радості і прихильності позичмо минулому, а вони всі оживуть і прийдуть нам на поміч, нашій волі до висловлення себе. Прийдуть як висловники найглибшого інстинкту нації”. Попри те, що в історичних джерелах багато подій і походів, назви місцевостей, імена дійових осіб перекручені та переінакшені, автор знаходить чимало фактів, які підтверджують правдиве походження достойників, місця їх діяльності та подвигів. З книжки постають особистості, що творили історію, постає могутній народ – народ-творець, народ-переможець і народ-сіяч із щонайменше тритисячолітньою історією.

Серед іншого книга розвіює міти про те, що українці моляться нібито єврейським богам. Вашій увазі пропонується уривок з розповіді про Єзекіїля та Єгову, де говориться про те, що Їзраїлю - їхньої країни, коли появились нібито їхні боги і пророки, взагалі ще не було. 

Чи був у V ІІ столітті до нашої ери Ізраїль

У Біблії тема Ізраїля найголовніша, у ній Їзраїль – найдревніша, найвеличніша і найзнаменитіша країна. Але в інших джерелах Ізраїль не згадується зовсім. Немає й слова про нього (як і про євреїв загалом) у найавторитетнішого історика давнини Геродота. Є Єгипет, є Лівія, є Вавилон, Асирія, Персія, а Ізраїля немає.

Попри це творці Біблії поставили Ізраїль (та її царів) вище наймогутніших тогочасних азійських і близькосхідних країн – Персії, Єгипту, всіх і вся…

І тут знову згадаємо апостола Павла. За Ф. Ніцше, це “фальшивомонетник”, що: “вчинив великий злочин над історією, – він просто викреслив вчора і позавчора християнства, і вигадав історію першого християнства. Більше того: він ЩЕ РАЗ ПЕРЕКРУТИВ ІСТОРІЮ ІЗРАЇЛЯ, ЩОБ ПРЕДСТАВИТИ ЇЇ ЯК ПОПЕРЕДНЮ ІСТОРІЮ ДЛЯ СВОГО ДІЛА… Церква перекрутила пізніше навіть історію людства”. Павло не просто перекрутив історію Ізраїлю, він підлаштував Біблію під нього.

Як засвідчують карти найдавніших часів, Ізраїлю в цьому регіоні не було взагалі. І за доказами звернемося не куди-небудь, а до італійської Біблії, яка видавалася під пильним оком самого Ватикану, який добре знається на історії релігії. Такої карти, як в італійській Біблії (1998 р.), не знайти ні в українському, ні в російському перекладах “книги книг”. Карта ця, щоправда, належить до часів Ісуса, значно пізніших за ті, що ми досліджуємо, але давніших просто не існує. І на ній ми не бачимо Ізраїля. Є Юдея ( GIUDEA ), але не Ізраїль. А чи була Юдея за сім століть до цього теж очевидно – Геродот не згадує і її.

Навіть станом на І ст. н. е. біблійна карта зберігає скитсько-українські назви міст, гір, озера: Скитопіль, Тиверіада, Галілея, Табор, Ямнія, Пелла, Турія, Тіра, Ерусалим ( Gerusalemme ) – Ора село, Ерихон ( Gerico ) – згадайте з попередньої розповіді Аріха...

Наступна карта (теж італійська) більш точна. Вона взагалі показує, яку роль відігравало головне місто Декаполя Скитопіль (засноване в V ІІ ст. до н. е.). На початку нашої ери до його підпорядкування входили: Дамаск, Рафана, Діон, Авіла, Гарада, Гіппос, Пелла, Гераза, Філадельфія. В значно раніші часи, певно, його влада простягалася на ще більші території...

Утім про Скитопіль дещо докладніше будемо говорити трохи далі.

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...