Народе мій, замучений розбитий, мов паралітик той стоїш на роздоріжжі

07.04.2019 | 19:08   Валерій Марчак
переглядів: 221

Почну з Вас, Петре Олексійовичу. Ми українці довірили ВАМ нашу справу у складний для нашої Батьківщини час. Очевидно, що цей складний час вплинув на результати Вашої діяльності як лідера нації, і тому багато чого я мушу простити Вам, хоча гнітять мене справедливі докори, які посилає Вам мій народ, але чи не було їх і тоді коли Пророк Мойсей вів свій народ пустелею з Єгипетського рабства? Петро Олексійович, я хочу з докором Вас запитати, як Ви, як гарант Конституції, допустили що ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти людину, яка не відповідає критеріям закону про вибори президента України?

Я українець. Я стою на роздоріжжі і думаю, як мені вийти з ситуації, в яку мене поставили? Я маю ОБИРАТИ. З висоти своїх 70 літ я маю прийняти рішення, яке може бути доленосним для моєї країни і виправдати численні жертви мого народу протягом столітньої боротьби за свою незалежність, або звести нанівець все, що було досягнуто, і починати все спочатку.

Почну з Вас, Петре Олексійовичу. Ми українці довірили ВАМ нашу справу у складний для нашої Батьківщини час. Очевидно, що цей складний час вплинув на результати Вашої діяльності як лідера нації, і тому багато чого я мушу простити Вам, хоча гнітять мене справедливі докори, які посилає Вам мій народ, але чи не було їх і тоді коли Пророк Мойсей вів свій народ пустелею з Єгипетського рабства?

Петре Олексійовичу, хочу з докором запитати, як Ви, як гарант Конституції, допустили що ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти людину, яка не відповідає критеріям закону про вибори президента України? Ви зделікатнічали, а бездарне ЦВК ЗІПСУВАЛО нам президентські вибори, оскільки право бути президентом мало бути захищене принциповим відбором кандидатів на цю найвищу посаду.

І ще, Петре Олексійовичу, як Ви, гарант Конституції, допустили, що зграя знахабнілих приватних ТВ-каналів безкарно одурманюють мій народ, завели у блуд пересічних українців, які не в стані розплутати хитрі задуми нечестивих? І де чесні державні національні ЗМІ?Адже вибори президента України – це державна всенародна справа, маніпулювати якою приватники не мають права. Вибори – це прерогатива держави.

Це не демократія, це вседозволеність!

А тепер до п. Зеленського.

Володимире Олександровичу, керівництво державою не поле для експериментів, а особливо в час, коли ворог напав на мою країну. Не маючи досвіду державного будівництва і управління країною, Ви пропонуєте себе кандидатом у президенти. Ви скористались недосконалістю закону і недолугістю ЦВК. Ви чесно і з гідністю в ефірі сказали, що у ваших жилах тече єврейська кров. Але для нас, українців, це не так важливо. Дехто говорить, що і діючий президент теж має ту саму кров, і тому я ще раз наголошую, що це не так важливо для нас українців. Для нас важливим є не група крові, а душа і дух лідера. І тут Ви, п. Зеленський програєте діючому президенту, бо він українець з великої букви, лідер нації, який захищає свій народ і країну від ворога, країну над якою Ви насміялись, і народ, з якого Ви глузуєте.

Задекларувавши своє єврейське коріння Ви взяли на себе велику відповідальність за стосунки, які є між єврейським та українським народами, народами долі яких є подібними. Єврейський народ віками боровся за право бути господарем на своїй обітованій Богом землі. І ми, українці, також боремось за право бути господарем на своїй даній Богом і пращурами українській землі.

Як українець, я й думки не припускаю, що якийсь український сценічний діяч, не будучи євреєм по духу, без знання його багатостраждальної історії, раптом починає претендувати на лідера цього народу, який як і ми українці, в 20-му столітті переніс важкі історичні трагедії. Ви ж, ще не ставши президентом моєї країни, образили її і мій народ тим, що претендуєте на місце, яке вам не належиться ні по духу, ні по крові.

Я запитую Вас, п. Зеленський, Ви маєте право бути лідером українського народу? ОТОЖ!

А тепер про мою українську позицію. На чому стоїмо ми українці. Я вірю в розум мого народу і в те, щоПетро Олексійович переможе на виборах, долучивши до своєї перемоги голоси мільйонів українців, які протягом віків полягли за незалежність України, а також голоси невинно убієнних, репресованих, і замучених голодомором, які волають про справедливість. Ви ж, п. Зеленський, можете розраховувати лише на голоси п’ятої колони і розумово обмежених, яким ненависть до Порошенка затьмарила відповідальність за долю батьківщини. Але не дай Бог станеться найгірше, народ мій знову вийде на майдан щоб навести лад у своєму домі і поведу його я, той, хто разом з своїми товаришами створив перший в Україні осередок Народного Руху за Перебудову, руху, який під керівництвом В. Чорновола привів народ до створення незалежної української держави. Ми не допустимо, щоб доля народу залежала від тих хто цього не гідний. Ми не віддамо вам нашу Україну.

Валерій МАРЧАК, українець, художник, педагог

м. ЛЬВІВ, квітень 2019 р.

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...