Україна: моя гордість і мій біль

24.01.2019 | 10:59  
переглядів: 166

Під таким заголовком вийшла нещодавно книга кандидата юридичних наук, доцента Мирослава Григорчука. Автор багато роздумує над причинами, якими породжено міждержавні конфлікти, в які втягнуто Україну, а також те, чому, володіючи значним військовим і матеріальним потенціалом, за лічені роки Україна перетворилася в державу третього світу, в якій заробітна плата не може покрити навіть видатки на комунальні послуги.

Книга написана у формі філософсько-правового есе і доносить читачам обґрунтовані роздуми автора про те, що саме спричинило шкідливі наслідки в усіх сферах життя суспільства, в яких на межі виживання балансує понад 95 відсотків населення України. Пов'язуючи минуле і майбутнє українського народу, автор визначає "наріжні камені" українського світобуття, а також показує правові інструменти, за використання яких може відбутися реальне покращання умов життя людей.

Значну увагу приділено аналізу зовнішньополітичної ситуації України, подано розгорнуте бачення причин перебування України "на задньому дворі" світового співтовариства.

Автор багато роздумує над причинами, якими породжено міждержавні конфлікти, в які втягнуто Україну, а також те, чому, володіючи значним військовим і матеріальним потенціалом, за лічені роки Україна перетворилася в державу третього світу, в якій заробітна плата не може покрити навіть видатки на комунальні послуги.

Використовуючи філософський, політичний та економічний досвід інших держав, автор показує реальний стан теперішньої соціально-економічної ситуації в Україні.

Аналізуючи сучасний стан справ, які визначають український соціально-економічний феномен, автор викриває причини такої ситуації, які вбачає в переважно деформованому світосприйнятті пересічним українцем тих подій, що його оточують, а також звертає увагу на те, що для нормального життя неодмінною умовою виступає поголовне дотримання закону з боку всіх без винятку членів суспільства. Тому одне із основних завдань цього видання – допомогти читачам розібратися із багатьма питаннями, що стосуються минулого, теперішнього і майбутнього нашої держави.

У книзі викладено роздуми щодо виникнення української нації, про історію родини та знання кожним українцем свого генеалогічного дерева, про сімейні реліквії та традиції, які ідуть від предків. Саме на такі «дрібниці» часто багато з нас просто не звертає уваги. Але, не може бути сучасності без нашого минулого. Кожен народ сам формує свою історію. І те, яким буде майбутнє для наших нащадків, залежить саме від нас – українців.

Книга вже пережила два видання і мається в достатній кількості надрукованих примірників.

 

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...