Етапи становлення України. Погляд через призму імен президентів

02.10.2018 | 17:30   Сергій Піддубний
переглядів: 286

Становлення і будівництво української державності спрямовується вищими силами – містичними, божественними. Наш вибір правильний, ми йдемо вірним шляхом. Все, що випадає на нашу долю, – поразки, втрати, розчарування – мусимо пройти. Це наші університети. Так здобувається досвід, так загартовується нація, так врешті-решт і постане Україна – сильна й шанована в світі. Ми дочекалися часів, про які пророкував древній філософ, що маємо створити велику державу в спілці з іншими великими державами, а не із злиднями типу Московія:

Щоб не казали, що це нібито написано з пропагандистською метою чи на замовлення, одразу зазначу, що свої дослідження по символіці літер та іменам я проводив ще на початку двотисячних років. Перші висліди почав друкувати в книжках «Філософія українського слова» (2005 р.), «На землі Аполлона, Артеміди і Посейдона» (2009 р.), згодом у «Коді України-Русі» (2013 р.), а остаточно вони оформилися у «Великому коді України-Русі» (2017 р.) та словнику-довіднику праукраїнської історії й ведичної культури «Українська цивілізація. Ведія» (2017 р.).

Саме на основі цих досліджень хочу зробити дещо несподівану, я б сказав, містичну річ – проаналізувати етапи становлення української держави за іменами українських президентів. Напрошуються доволі цікаві висновки.

Отже, перший етап – 1991-2004 роки. Підлітковий період, безтурботний період – «якось воно буде». На нього припадає правління двох Леонідів: Кравчука і Кучми. Сусідство літер «Л» і «К» в абетці символізує стабільність і відсутність якихось великих потрясінь. «Л» – це «ласка божа, любов, а також лукавство». Тобто, про носіїв імені на «Л» можна сказати, що це «лукаві добряки», вони не здатні до змін і реформ, вони ліниві й обережні. Саме ім'я «Леонід» означає «лев», а лев це спокійна (ледача) сила. Леоніди кохаються в променях власної, вигаданої ними величі і не помічають, як їх обплутують тенетами хитріші. Непомітно для самих себе вони можуть погрузнути в корупції і сумнівних зв'язках, звідки вже не так просто вибратися. Саме при них, як ми знаємо, пустила паростки корупція і буйним цвітом процвітає донині. При них (і завдяки їм) розтанув також великий потенціал України.

Другий етап 2005-2013. Юність, період пошуку і вибору шляху. Він припадає на правління двох Вікторів – Ющенка та Януковича. «Ю» і «Я» – сусідки, що знаходяться в кінці абетки, вони близькі за суттю і теж невідомо як і куди можуть повернути, хоча «Ю» все-таки направлене вперед, на відміну від «Я». «В» має потужне значення – «Веди, вода, весна, відродження, Богородиця, віра», але в поєднанні з віддаленими від неї Ю/Я породжує конфлікт – неспроста з обома Вікторами пов’язані два Майдани, дві революції. До того ж ім'я Віктор в українському тлумаченні має зовсім не латинське значення «переможець». Наші архетипи конкретно вказують, що це за “переможець”. Це підступний і жорстокий носій символу Тора – диктаТОР , першу складову ВІК (віко) слід розуміти як кришка чогось – скрині, домовини. Тобто, це той, хто закриває шлях до розвою і поступу. Це ТУР, бик-руйнівник.

І ми бачимо це за результатами діяльності обох Вікторів-президентів. Ющенко зруйнував отой вдаваний спокій і лад, що був при попередниках, пробудив людей, дав їм надію на краще. Одночасно своєю бездарною кадровою політикою він зруйнував ту надію. І не тільки надію. Він зруйнував свою політичну силу, розгубив прихильників, посіяв у суспільстві зневіру. Врешті передав Україну в руки ще одному руйнівнику – представнику проросійського криміналітету Віктору Януковичу. Спочатку як прем'єр-міністру, а згодом Президенту. «В» – це також літера війни. І другий Віктор привів в Україну війну та руїну в рідний Донбас.

Третій етап 2014- 2025. Період зрілості.

Українській незалежності станом на 2013 рік уже виповнилося 22 роки. Ми вже набралися впевненості, сили і віри. В такому віці збити з обраного шляху, як це намагався зробити Янукович із Путіним, вже було неможливо. Українці вийшли на Майдан і заявили, що бачать своє життя в цивілізованому співтоваристві. Їх не зупинили розстріли і смерті демонстрантів. Януковичу довелося тікати, а на його місце в 2014 прийшов Петро Порошенко (два «П»).

«П» – це основа абетки, серед інших літер вона має найбільшу кількість слів – майже п’ яту частину всього словникового запасу. Я дав таке визначення цій літері: «ворота, перехід від небесного до земного і навпаки». Це Поступ, Послідовність, Позитив, Перемога, Першість і багато чого… Ім'я «Петро», що, як і «Віктор», також має дві складові, тлумачу так: ПАТ – БАТько, РА – небесний-сонячний (посланець небес).

Ще одну важливу складову бачимо в прізвищі «Порошенко» – «ОР». Це отець Орій, засновник нашого орійського роду: “Од отця Орія походимо, а той час од часу народжується серед нас і пов’язано це до самої смерті” («Ілар Хоругин. Велесова Книга», д. 4Г). Пам ’ятаємо також українське слово «петрати» – розумітися на чомусь, бути розумним…    

Чи є Петро Порошенко «небесним посланцем» і Отцем (провідником) нації, це йому ще треба доводити. Ми ж натомість бачимо, що становлення і будівництво української державності спрямовується вищими силами – містичними, божественними. Наш вибір правильний, ми йдемо вірним шляхом. Все, що випадає на нашу долю, – поразки, втрати, розчарування – мусимо пройти. Це наші університети. Так здобувається досвід, так загартовується нація, так врешті-решт і постане Україна – сильна й шанована в світі.

Ми дочекалися часів, про які пророкував древній філософ, що маємо створити велику державу в спілці з іншими великими державами, а не із злиднями типу Московія:

Предречено од старих часів,

що мусимо в спілці з іними створити державу велику,

відродити маємо Руськень нашу з Голунню

і трьома стами городів та сіл.

Вогнищ дубових дим там, і Перун, і земля наші.

Це Птиця Мати Небесна співає про дні ті

і чекаємо на часи, які крутити будуть Кола Сваргові до нас.

А ті часи завше йдуть до нас.

Ілар Хоругин. Велесова Книга», д. 36А)

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...