Леоніди, Віктори і Петро як етапи становлення України

02.10.2018 | 17:30   Сергій Піддубний
переглядів: 435

Становлення і будівництво української державності спрямовується вищими силами – містичними, божественними. Наш вибір правильний, ми йдемо вірним шляхом. Все, що випадає на нашу долю, – поразки, втрати, розчарування – мусимо пройти. Це наші університети. Так здобувається досвід, так загартовується нація, так врешті-решт і постане Україна – сильна й шанована в світі. Ми дочекалися часів, про які пророкував древній філософ, що маємо створити велику державу в спілці з іншими великими державами, а не із злиднями типу Московія:

Щоб не казали, що це нібито написано з пропагандистською метою чи на замовлення, одразу зазначу, що свої дослідження по символіці літер та іменам я проводив ще на початку двотисячних років. Перші висліди почав друкувати в книжках «Філософія українського слова» (2005 р.), «На землі Аполлона, Артеміди і Посейдона» (2009 р.), згодом у «Коді України-Русі» (2013 р.), а остаточно вони оформилися у «Великому коді України-Русі» (2017 р.) та словнику-довіднику праукраїнської історії й ведичної культури «Українська цивілізація. Ведія» (2017 р.).

Саме на основі цих досліджень хочу зробити дещо несподівану, я б сказав, містичну річ – проаналізувати етапи становлення української держави за іменами українських президентів. Напрошуються доволі цікаві висновки.

Отже, перший етап – 1991-2004 роки. Підлітковий період, неусвідомлений і безтурботний – «якось воно буде». На нього припадає правління двох Леонідів: Кравчука і Кучми. Сусідство літер «Л» і «К» в абетці символізує стабільність і відсутність якихось великих потрясінь. «Л» – це «ласка божа, любов, а також лукавство». Тобто, про носіїв імені на «Л» можна сказати, що це «лукаві добряки», вони не здатні до змін і реформ, вони ліниві й обережні. Саме ім'я «Леонід» означає «лев», а лев це спокійна (ледача) сила. Леоніди кохаються в променях власної, вигаданої ними величі і не помічають, як їх обплутують тенетами хитріші. Непомітно для самих себе вони можуть погрузнути в корупції і сумнівних зв'язках, звідки вже не так просто вибратися. Саме при Леонідах К, як ми знаємо, пустила паростки корупція. При них (і завдяки їм) також розтанув великий потенціал України.

Другий етап 2005-2013. Юність, період пошуку і вибору шляху. Він припадає на правління двох Вікторів – Ющенка та Януковича. «Ю» і «Я» – сусідки, що знаходяться в кінці абетки, вони близькі за суттю і теж невідомо як і куди можуть повернути, хоча «Ю» все-таки направлене вперед, на відміну від «Я». «В» має потужне значення – «Веди, вода, весна, відродження, Богородиця, віра», але в поєднанні з віддаленими від неї Ю/Я породжує конфлікт – неспроста з обома Вікторами пов’язані два Майдани, дві революції. До того ж ім'я Віктор в українському тлумаченні має зовсім не латинське значення «переможець». Наші архетипи конкретно вказують, що це за “переможець”. Це підступний і жорстокий носій символу Тора – диктаТОР, першу складову ВІК (віко) слід розуміти як кришка чогось – скрині, домовини. Тобто, це той, хто закриває шлях до розвою і поступу. Це ТУР, бик-руйнівник. Або жертва (латинню VIC tima ) і згадаймо отруєного Ющенка.

І ми бачимо це за результатами діяльності обох Вікторів-президентів. Ющенко зруйнував отой вдаваний спокій і лад, що був при попередниках, пробудив людей, дав їм надію на краще. Одночасно своєю бездарною кадровою політикою він зруйнував ту надію. І не тільки надію. Він зруйнував свою політичну силу, розгубив прихильників, посіяв у суспільстві зневіру. Врешті передав Україну в руки ще одному руйнівнику – представнику проросійського криміналітету Віктору Януковичу. Спочатку як прем'єр-міністру, а згодом Президенту. «В» – це також літера війни. І другий Віктор привів в Україну війну та руїну в рідний Донбас.  

Третій етап 2014- 2025. Період зрілості.

Українській незалежності станом на 2013 рік уже виповнилося 22 роки. Ми вже набралися впевненості, сили і віри. В такому віці збити з обраного шляху, як це намагався зробити Янукович з Путіним, вже важко. Українці вийшли на Майдан і заявили, що бачать своє життя в цивілізованому співтоваристві. Їх не зупинили розстріли і смерті демонстрантів. Януковичу довелося тікати, а на його місце в 2014 прийшов Петро Порошенко (два «П»).

«П» – це основа абетки, серед інших літер вона має найбільшу кількість слів – майже п’ яту частину всього словникового запасу . Я дав таке визначення цій літері: «ворота, перехід від небесного до земного і навпаки». Це Поступ, Послідовність, Позитив, Перемога, Першість і багато чого… Ім'я «Петро», що, як і «Віктор», також має дві складові, тлумачу так: ПАТ – БАТ ько, РА – небесний-сонячний (посланець небес).

Ще одну важливу складову бачимо в прізвищі «Порошенко» – «ОР». Це отець Орій, засновник нашого орійського роду: Од отця Орія походимо, а той час од часу народжується серед нас і пов’язано це до самої смерті” Ілар Хоругин. Велесова Книга» , д. 4Г). Пам ’ятаємо також українське слово «петрати» – розумітися на чомусь, бути розумним…   

  Чи є Петро Порошенко «небесним посланцем» і Отцем (провідником) нації, це йому ще треба доводити. Але т е, що він вже зробив, причому  в умовах війни – зупинив просування ворога в глиб країни, зміцнив армію, здобув духовну незалежність від Московської церкви, підняв авторитет України на міжнародній арені і помножив на нуль агресора – говорить про його великий потенціал.

Наш вибір правильний, ми йдемо вірним шляхом. Все, що випадає на нашу долю, – поразки, втрати, розчарування – мусимо пройти. Це наші університети. Так здобувається досвід, так загартовується нація, так врешті-решт і постане Україна – сильна й шанована в світі.

Ми дочекалися часів, про які пророкував древній філософ, що маємо створити велику державу в спілці з іншими великими державами, а не із злиднями типу Московія:

Предречено од старих часів,

що мусимо в спілці з іними створити державу велику,

відродити маємо Руськень нашу з Голунню

і трьома стами городів та сіл.

Вогнищ дубових дим там, і Перун, і земля наші.

Це Птиця Мати Небесна співає про дні ті

і чекаємо на часи, які крутити будуть Кола Сваргові до нас.

А ті часи завше йдуть до нас.

Ілар Хоругин. Велесова Книга», д. 36А)  

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...