ПРО ЄВРЕЇВ. ВИГАДКИ І ФАКТИ

27.05.2018 | 09:19   Сергій Піддубний
переглядів: 519

Євреї нічого не відкидають і не заперечують. Всі міти і небилиці, страшне, потворне і смішне, розумне і безглузде – все працює на них. Вони уміло створюють ефект своєї присутності і значимості де б то не було. Забудьте про них, не звертайте уваги і через деякий час вони стануть непомітними… Проте євреї обов’язково знайдуть спосіб нагадати про себе. У них для цього є все необхідне – розум, гроші, ЗМІ, характер. Там, де, наприклад, українець скромно промовчить, єврей зробить цілу піар-кампанію. Часто навіть чужими руками і за чужий кошт…

Євреї домоглися свого. Вони постійно на устах у всього світу.

Їх хвалять, бо вони нібито найрозумніші і найталановитіші.

Їх гудять, бо вони нібито найхитріші і найжорстокіші.

Їм приписують те, що вони робили і не робили («якщо в крані нема води, значить випили жиди»).

 ЄВРЕЇ СТВОРИЛИ СОБІ ВЕЛИКУ ІСТОРІЮ, приписавши глибоку древність. Проте вони не згадуються Батьком історії Геродотом (V ст. до н. е.), а відомий французький філософ-містик ХVІІІст. Фабр д’Оліве взагалі писав, що всі семітські народи – євреї, араби, халдеї, фінікійці, єгиптяни – утворилися там, де білі колоністи підкорилися чорношкірим народам, і навпаки: іранська, індуська, грецька й етруська цивілізації виникли там, де білі підкорили собі чорних шляхом завоювань (до білих, орійських, народів Фабр д’Оліве відносив скитів, готів, сарматів, кельтів і германців). Понад те, пророк Єзекіїля в своїй книзі однозначно пише, що Єрусалим не єврейське місто, а “донька”, що походить із Ханаанського краю, батьком якої був амореєць (семіт), а матір’ю – хіттеянка, тобто киттиянка – скитянка (Єз. 16:3). Отже, першоматір’ю євреїв була русинка (праукраїнка), а Єрусалим (Єруссалим) це насправді Русів село.

 ЄВРЕЇ ПРИВЛАСНЮЮТЬ СОБІ ДОСТОЙНИКІВ, які насправді не були їхнього роду, або взагалі є вигаданими персонажами. Наприклад, Ісус Христос нібито теж єврей. Хоча в Євангеліях він – галілеянин, а апостол Павло в послані до галатів писав, що Ісус Христос «переднакреслений» був перед очима галатів, тобто, слід розуміти, що він галат. Повідомлення на кшталт, що він – син Давида, онук Авраама (Мт. 1:1), син Йосипа, онук Якова (Мт. 1:16), син Марії та Святого Духа (Мт. 1:20), «син Йосипа, Ілія» (Лк. 3:23) – доволі суперечливі й непереконливі. Якби Христос справді був євреєм, дуже сумнівно, щоб він називав своїх одноплемінників родом зміїним і гадючим (Мт. 12:34, 23:33) та кидав їм в очі, що вони “сини убивць пророків” (Мт. 23:31).

ЄВРЕЇ НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ БОГООБРАНИМ НАРОДОМ, хоча в того ж Геродота можна знайти беззаперечні докази, хто насправді був обранцем небес. Золотий плуг – щоб навчили світ хліборобству, золоте ярмо – щоб одомашнили бика, золоту сокиру – щоб будували житло, і золотий ріг – символ Божого покровительства та достатку Бог-Творець дав скитам, а не комусь іншому.

Біблійні оповідки про мудрого ізраїльського царя Соломона (Х ст. до н. е.) є вигадкою, а низка фактів у Книгах Царів і Хронік та Псалмах почерпнуті з історії іншого народу (докладніше в моїх книгах «Великий код України-Русі» та «Велесова Книга – Веди України-Русі»). Але це все розтиражовано мільярдними накладами, втокмачено в мізки мільярдам людей, і як би ми не намагалися спростувати подібні брехні це, по суті, неможливо зробити.

 ЄВРЕЇ БАЧАТЬ В СВОЇХ ДОСТОЙНИКАХ ЛИШЕ ВЕЛИКЕ. Натомість українці в своїх достойниках знайдуть вади (чи допоможуть це зробити вороги) і затаврують їх. Зокрема творця великої Київської держави, непереможного князя Володимира «красне сонечко» роблять сином єврейки і згубником народної віри, хоча те й інше навіяно церквою та московськими фальсифікаторами історії, яким вигідно мати «образ хрестителя Русі» саме таким , поєднавши його нібито з іще злішим та ненависнішим народом, ніж вони самі.     

ЇХНІ СИМВОЛИ ТО ДЕЩО ПЕРЕІНАКШЕНІ Й ТРАНСФОРМОВАНІ УКРАЇНСЬКІ СИМВОЛИ. Зокрема, зірка Давида це видозмінений шестикрилець – знак руських князів, зображення якого можна бачити ще на трипільському посуді та скитських прикрасах й згадуються в деяких літературних пам'ятках минулого, наприклад, "Слово про похід Ігорів". А семисвічник (Менора) с творений на основі Тризуба, до якого додали дві додаткових дуги.

 

ЄВРЕЇ РОЗДУВАЮТЬ СВОЇ ТРАГЕДІЇ, створюючи собі образ великомучеників. За прикладом далеко не буду ходити – в моєму містечку Голованівськ (Кіровоградщина) під час Другої світової війни згідно «Книги пам’яті України» (1994 р.) та «Книги скорботи України» (2003 р.), загинуло 174 єврея. Але в своїх словниках і т. п. євреї називають цифру від 869 до 900 загиблих своїх одноплеменців – в 5 разів більше. Можете уявити масштаб фальсифікацій, якщо подібне робилося в інших населених пунктах.

 ЄВРЕЇ НІЧОГО НЕ ВІДКИДАЮТЬ І НЕ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ. Всі міти і небилиці, страшне, потворне і смішне, розумне і безглузде – все працює на них. Вони уміло створюють ефект своєї присутності і значимості де б то не було.

Забудьте про них, не звертайте уваги і через деякий час вони стануть непомітними…

Проте євреї обов’язково знайдуть спосіб нагадати про себе. У них для цього є все необхідне – розум, гроші, ЗМІ, характер. Там, де, наприклад, українець скромно промовчить, єврей зробить цілу піар-кампанію. Часто навіть чужими руками і за чужий кошт…

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...