ПОРАДИ ВІД ВОЛХВА

19.04.2018 | 12:24  
переглядів: 484

Я маю рівно те, і рівно стільки, чому я відповідаю, на скільки заслуговую, не більше – не менше, чи стосується це відносин з людьми, роботи чи грошей. Якщо я не можу любити людину, смішно вимагати, щоб ця людина любила і мене. Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я сам вирішую змінитися – змінюються і оточуючі навколо мене люди (в кращу сторону)

Коли людина вирішує змінитися – змінюються і люди, які її оточують...

1. Правило Дзеркала

Оточуючі мене люди - мої дзер­кала. Вони відображають особли­вості моєї власної особистості, моєї душі, часто не усвідомлювані мною. Наприклад, якщо хтось мені ха­мить, – це означає, – я так хочу, я це дозволяю. Якщо хтось знову і знову обманює мене, значить, я схильний до того, щоб повірити будь-кому. Так що ображатися нема на кого.

2. Правило Вибору

Я усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму житті – є ре­зультат мого власного вибору. І якщо сьогодні я спілкуюся з нудною людиною, значить я такий самий. Немає поганих і злих людей – є нещасні. Якщо я розгрі­баю їхні проблеми, значить, мені це подобається. Так що нема до кого пред’являти претензії. Я сам(а) причи­на всього, що відбувається зі мною. Автор і творець своєї долі – я сам.

3. Правило Погрішності

Я згодний з тим, що можу по­милятися. Не завжди моя думка або мої вчинки інші люди повинні вважа­ти правильними. Реальний світ не тільки чорне і біле, є ще світло-сірий і темно-біле. Я не ідеал, я просто хороша людина і маю право на помилку. Головне – зуміти визнати її і вчасно виправити.

4. Правило Відповідності

Я маю рівно те, і рівно стільки, чому я відповідаю, на скільки заслуговую, не більше – не менше, чи стосується це відносин з людьми, роботи чи грошей. Якщо я не можу любити людину, смішно вимагати, щоб ця людина любила і мене. Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я сам вирішую змінитися – змі­нюються і оточуючі навколо мене люди (в кращу сторону)

5. Правило Залежності

Мені ніхто нічого не винен. Я ж здатен і можу безкорисливо допомогти всім, кому можу. І мені це в радість. Щоб стати добрим, треба стати сильним. Щоб стати сильним, треба повірити в те, що я все можу. А я вірю! Але треба і вміти говорити «НІ!»

6. Правило Присутності

Я живу тут і зараз. Минулого не­має, тому що кожну наступну секун­ду настає справжнє. Майбутнього немає, бо його ще немає. Прихильність до минулого призводить до депресії, занепокоєння майбутнім породжує тривогу. Поки я живу справжнім, я – СПРАВЖНІЙ. Є привід радіти.

7. Правило оптимізму

Поки ми лаємо життя, воно про­ходить повз. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, Душа радіє. (Могло б бути і гірше...). Решта залежить від мене. Тільки від мене.

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...