МАЄМО ПОВЕРНУТИ СВОЄ В СВОЮ РОДОВУ СКАРБНИЧКУ

09.07.2016 | 12:02  
переглядів: 1048

У Голованівську є громадська організація «Плем’я Антів”. Є у неї не тільки свій статут, а й своя Конституція-абетка (http://www.yatran.com.ua/articles/581.html). Віднині у неї також є свій Маніфест: «ГО КПІО «Плем’я Антів” переконана, що відродження України можливе лише на науці СВОЇХ Праотців. «Спасайтеся законом отецьким», – писав Іван Вишенський. На передньому плані має бути питання повернення Українському народові його правдивої історії…»

МАНІФЕСТ

Голованівської районної громадської організації

"Культурно-просвітницьке та історичне об'єднання "Плем'я Антів"

В своїй хаті своя й правда , і сила, і воля .

Тарас ШЕВЧЕНКО

Маючи багатющі землі, природні ресурси, чисельний і талановитий народ, Україна навіть на 25 році незалежності залишається однією з найбідніших країн Європи. Шевченкові слова: «Такії, Боже наш, діла ми творимо у нашім раї на праведній твоїй землі! Ми в раї пекло розвели, а в тебе другого благаєм» актуальні й на сьогодні.

 Упродовж багатьох століть Україна перебуває під впливом чужих ідеологій та релігій. Своє – або забуте, або споганене колонізаторами. Сподівання на когось, чи на Бога не рятують. Усі спроби відродити Україну на основі чужих релігій та ідеологійприречені.

 ГО КПІО «Плем’я Антів” переконана, що відродження України можливе лише на науці СВОЇХ Праотців. « Спасайтеся законом отецьким», писав Іван Вишенський. На передньому плані має бути питання повернення Українському народові його правдивої історії.Щоб знати, куди йти, треба знати, звідки прийшли. Лише минуле НАШОГО Роду може дати відповідь на те, яким має бути майбутнє НАШОЇ країни, тим паче, що, як зауважується у Велесовій Книзі, НАШІ предки мали півтора тисячолітній досвід державності.

 Ми нічого про це не знаємо. Наша наука, наша влада тримають народ у невіданні, щоб і надалі дурити його, управляти та маніпулювати ним на свій розсуд.

 Нашими «духівниками» є сповідники чужих релігій, які лише вишукують способи, як обібрати народ, а не як допомогти йому стати вільним, сильним і самодостатнім.

 Впевнені: не релігії, не ідеології, а тим паче не партії і не клани мають визначати розвиток країни, а народ, озброєний досвідом і мудрістю СВОЇХ предків.

 Вирішальними мають бути управлінські, культурні та господарські (трудівничі) звичаї Українського народу. На чолі державотворчих процесів мають стояти люди зі СВОЇМ національним «Я» і усвідомленням СВОЄЇ правоти на СВОЇЙ землі – люди освічені, сміливі та горді! Люди, що шанують ближнього і все живе на світі: «Любіть світ зелений і тваринний! Любіть друзів своїх і будьте мирними між родами!»,–заповідав нам батько Орій.

 Для кожного українця повинні бути священними не тільки атрибути української держави – прапор, герб, гімн та мова, а й пам’ ять про Праотців.

Тому основою для діяльності ГО КПІО «Плем’я Антів” ми обираємо Великі діла НАШИХ Пращурів, Заповіді Отця Орія, Велесову Книгу та інші твори й пам’ятки вихідців української землі.Їхні подвиги, їхня Правда та Слава є провідними для нас. ОтецьОрій казав: « Вчися багато, що наше велике є в житті»і ми маємо вчитися в першу чергу СВОЄМУ. «Вища віра – це слава Вишніх!»,– підкреслював Отець Орій і ця віра має стати понад усілякими релігіями. Провідними для НАС мають бути заповіти Отця Орія, бо з VІІ ст. до н. е. вони навчали НАШ народ «сили, волі, згуртованості та слави». Ці заповіти на сьогодні виявилися забутими, від чого Український народ втратив віру в себе, в СВОЇХ провідників і в СВОЇ можливості.

 ГО КПІО «Плем’я Антів” поширюватиме заповіді Отця Орія, популяризуватиме правдиву історію країни, виконуватиме просвітницькі та культурно-митецькі функції. Ми відкриватимемо суспільству доступ до здобутків СВОЇХ предків, СВОЇХ пророків.

Тільки на основі досягнень Українського Роду можемо мати національну ідею та єдність, а в недалекому майбутньому перемоги Українського духу та Української справи.

Головні види нашої діяльності:

- участь в освітніх та просвітницьких проектах;

- лекційна робота;

- пропаганда досягнень української філософської думки, національних ремесел і способів господарювання;

- організація туристичних поїздок святими місцями України;

- видання й поширення книг та іншої друкованої продукції з історії й культури Українського народу.

У багатьох давніх книгах наша земля називалася святою, Божою. Ми будемо працювати на усвідомлення Українським народом того, що так воно було, так є і так має бути. Ми живемо на Богом даній землі, яка дала світові Античну культуру та Античну літературу (слово «Антична» походить від назви країни Антія, що розташовувалася на території сучасної України). Перші календарі, перші музичні інструменти, перші географічні карти були створені на українській землі. Перші ремесла і мистецтва (керамічний посуд, його художнє оформлення, скульптурки людей тощо), хліборобство, одомашнення коней, винайдення колеса і воза то теж справа рук НАШИХ Великих Пращурів. Саме тут були написані видатні зразки літератури, театру й історії (твори Гомера, Есхіла, Геродота та цілої плеяди драматургів і філософів, яких привласнила собі Греція), звідси у світ пішли індо-європейські мови і багато чого іншого.

Ми маємо повернути СВОЄ в Свою Родову скарбничку. Маємо усвідомити, яких дідів ми внуки. І це найголовніше завдання.

Наша мета – не влада, наша мета – не збагачення. Наша мета – міцна Україна, міцна Українська родина,мир, злагода і процвітання.Сподіваємося, що такі цілі розділяють з нами більшість українців.

Будьмо одним цілим!Україна-серце має бути серцями нашими. Її доля, наша доля – в наших руках! Де б ти не був, українцю, ти маєш дбати про свою Неню. Це священний обов'язок кожного сина й доньки своєї матінки-землі. Не шкодуймо для неї ні сил своїх, ні коштів.

banner2.gif

Минувшина

Вітаємо! ...

Місія

  Ми пропонуємо ...

Бачення

  До цих ...